art. 207 par. 6 kpc? - Forum Prawne

 


Wróć   Forum Prawne > Pomoc prawna z zakresu prawa prywatnego > Prawo cywilne

Prawo cywilne - aktualne tematy:

  • § Zniesienie almentów
    Witam, mam pytanie dotyczące wniosku o zniesienie alimentów. Mój syn wniósł do sądu pismo o dobrowolne zniesienie...
  • § Umowa najmu - kwestia wypowied...
    Witam, mam pewien problem - ponieważ niedługo będę kupował mieszkanie, aktualnie natomiast wynajmuje mieszkanie....
  • § Czy to już jest nękanie? Jeżel...
    Witam. Piszę przynajmniej jak na mnie dziwną sytuacją. Mając 14-15 lat poznałam przez internet na blogach grupowych...

Odpowiedz
 
14-06-2013, 09:35  
123ciekawski
Użytkownik
 
Posty: 174
Domyślnie art. 207 par. 6 kpc?

Jak w praktyce wygląda stosowanie prekluzji dowodowej w sprawach cywilnych (nie gospodarczych) gdy strona nie jest reprezentowana przez zawodowego pełnomocnika?
Innymi słowy jak rygorystycznie przestrzegany jest przez sądy przepis art. 207 par. 6 kpc?
123ciekawski jest off-line  
Linki sponsorowane
Odpowiedz


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:48.