Sex z osobą Nieletnią lecz NIE małoletnią!! - Forum Prawne

 


Wróć   Forum Prawne > Pomoc prawna z zakresu prawa publicznego > Prawo karne

Prawo karne - aktualne tematy:

  • § Groźby byłego chłopaka
    Witam. Pisze w imieniu mojej koleżanki Posiada problem z byłym chłopakiem , człowiek natarczywy , dzwoni po 30 razy...
  • § Kradzież wózka dziecięcego
    Witam, dokładnie pół roku temu skradziono mi wózek dziecięcy. Wózek był praktycznie nowy, używany 3...
  • § Kara ograniczenia wolności
    Witam! mam karę ograniczenia wolności zostało mi jeszcze 80h! czy ktoś z doświadczenia powie mi jakie prawa ma...

Odpowiedz
 
02-01-2008, 23:17  
xonix
Początkujący
 
Posty: 1
Domyślnie Sex z osobą Nieletnią lecz NIE małoletnią!!

Witam mam pytanie, wiem ze mozna uprawiac legalnie sex z osoba która ma ukonczone 15 lat (art.200$1) lecz słyszałem takie plotki o czyms tkaim ze opiekunowie mogą zaskaryć ten fakt jezeli osoba nie ma ukonczonych 18 lat, chciałbym sie dowiedziec czy to jest Bzdura czy prawda??
xonix jest off-line  
03-01-2008, 07:28  
Yossarian
Moderator
 
Yossarian na Forum Prawnym
 
Posty: 2.095
Domyślnie

bzdura
Yossarian jest off-line  
03-01-2008, 15:32  
atmosphere
Moderator w spoczynku
 
atmosphere na Forum Prawnym
 
Posty: 2.529
Domyślnie

Jest to bzdura oczywiście, choć trzeba mieć na wzgledzie art.199§3kk
atmosphere jest off-line  
Linki sponsorowane

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:58.