Eksmisja z lokalu komunalnego - Forum Prawne

 


Wróć   Forum Prawne > Pomoc prawna z zakresu prawa prywatnego > Prawo cywilne > Prawo nieruchomości, lokalowe i budowlane


Odpowiedz
 
02-10-2012, 08:44  
rafalek001
Początkujący
 
Posty: 1
Domyślnie Eksmisja z lokalu komunalnego

Witam,
Jestem zameldowana od 18 lat w mieszkaniu komunalnym w Warszawie. Od 13 lat jest tam również zameldowana moja córka. Jestem osobą samotnie wychowującą dziecko. W 2003r odbyła się zaoczne sprawa o eksmisję o której dowiedziałam się po fakcie i nie miałam już możliwości odwołać się od wyroku. Eksmisja dotyczyła zadłużenia na 2000 PLN ( śmieszna kwota do eksmisji).W wyroku brak decyzji o lokal socjalny. Od kilku lat płacę dodatkowo odszkodowanie za brak umowy najmu. Są to dla mnie dodatkowe wysokie koszty: 260 czynsz+ 200 odszkodowanie. W dniu wczorajszym dostałam pismo z ADK, że odszkodowanie było naliczane za mało i teraz chcą abym trzy lata wstecz zwróciła różnicę ponad 8.000. Tą kwotę mam zwrócić w ciągu 30 dni a oni źle naliczali kilka lat. Ponadto teraz mam płacić 260 czynsz+ 390 odszkodowanie.
Co mogę w tej sutuacji zrobić? Nie stać mnie na takie kwoty. Gdzie mam się odwołać aby płacić mnie a najlepiej bez odszkodowania. Za chwilę wpadnę ponownie w zadłużenie i błędne koło. Bardzo proszę o pomoc.
rafalek001 jest off-line  
Linki sponsorowane
Odpowiedz

Prawo nieruchomości, lokalowe i budowlane - Podobne wątki na Forum Prawnym
Wątek
§ eksmisja z lokalu komunalnego odpowiedzi: 5
§ Eksmisja z lokalu komunalnego odpowiedzi: 8
§ eksmisja z lokalu komunalnego odpowiedzi: 2
§ eksmisja z lokalu komunalnego odpowiedzi: 6
§ eksmisja z lokalu komunalnego odpowiedzi: 16
§ Eksmisja z lokalu komunalnego bez prawa do lokalu socjalnego odpowiedzi: 1


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:24.