Infolinia do Inspekcji Pracy - Forum Prawne

 

Infolinia do Inspekcji Pracy

Dzien dobry! Bardzo bym prosil zeby mi ktos podal numer Infolini pod ktory mozna dzwonic w przypadku lamania zakazu pracy w swieta.Dodam z jestem z Poznania. Z gory dziekuje i pozdrawiam....Wróć   Forum Prawne > Pomoc prawna z zakresu prawa prywatnego > Prawo pracy

Prawo pracy - aktualne tematy:


Odpowiedz
 
23-12-2007, 13:57  
Joziu83
Początkujący
 
Posty: 9
Domyślnie Infolinia do Inspekcji Pracy

Dzien dobry!
Bardzo bym prosil zeby mi ktos podal numer Infolini pod ktory mozna dzwonic w przypadku lamania zakazu pracy w swieta.Dodam z jestem z Poznania.
Z gory dziekuje i pozdrawiam.
Joziu83 jest off-line  
23-12-2007, 14:05  
Biedny_ja
Początkujący
 
Posty: 11
Domyślnie

Zgłoszenia naruszenia przez pracodawców zakazu pracy w święta etatowych pracowników placówek handlowych na terenie Wielkopolski dokonać można pod numerem telefonu:
kom. 0-511978979 w dniach 25,26.12.2007 i 01.01.2008 w godzinach 9.00 - 17.00.
(źródło - http://www.poznan.oip.pl/ )
Polecam Google

Pozdrawiam.
Biedny_ja jest off-line  
Linki sponsorowane
Odpowiedz

Prawo pracy - Podobne wątki na Forum Prawnym
Wątek
§ Zgłoszenie do Inspekcji Pracy - Witam, chciałabym się dowiedzieć, czy następujące uchybienia zgłasza się w Inspekcji Pracy, czy gdzieś indziej: 1. Brak szkoleń BHP ( to domyślam...
§ opieszałość inspekcji pracy - 28 lutego rozwiązałam umowę o pracę. 3 marca otrzymałam świadectwo pracy ale ze względu iż było błędnie wystawione wysłałam w czwartek fax do...
§ jak napisać pismo do inspekcji pracy - mam mały problem nie wiem jak napisać pismo do inspektoratu pracy .Pracowałem na umowę zlecenie lecz pracodawca nie wypłacił mi wynagrodzenia .
§ Prawa Panstwowej Inspekcji Pracy - Czy inspekcja pracy ma prawo wejsc do kontrolowanego zakladu bez uprzedzenia i zadnej zapowiedzi i moze kontrolowac zaklad ?
§ Prawa Panstwowej Inspekcji Pracy - witam mam pytanko : czy Inspekcja Pracy ma prawo wejsc na zaklad pracy bez wczesniejszego ustalenia terminu kontroli ? czyli tak po prostu z ulicy.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:05.