art. 137 - Forum Prawne

 

art. 137

Mąż właśnie podjął nową pracę, w umowie ma napisane że otrzyma wynagrodzenie zasadnicze w wysokości 6,00 zł za godzinę pracy brutto, a dodatek za pracę w porze nocnej ustalony zostaje wg. KP art.137 par.2. I ...



Wróć   Forum Prawne > Pomoc prawna z zakresu prawa prywatnego > Prawo pracy

Prawo pracy - aktualne tematy:

  • § Zmiana pracodawcy a zasiłek
    Witam wszystkich. Mam pytanie na które nie znalazłem odpowiedzi.Wiec przejde do rzeczy. Od 6 lat pracuje na umow...
  • § ekwiwalent za urlop - 3 czy 12...
    Czy pracodawca ma możliwość wyliczyć ekwiwalent za urlop (przypadek - rozwiązanie umowy o pracę) w oparciu o...
  • § Dorabianie na urlopie
    Witam, jestem zatrudniony jako kierowca na etat, wybieram się na urlop a chciałbym popracować podczas tego urlopu...

Odpowiedz
 
02-05-2007, 16:54  
asta79
Początkujący
 
Posty: 16
Domyślnie art. 137

Mąż właśnie podjął nową pracę, w umowie ma napisane że otrzyma wynagrodzenie zasadnicze w wysokości 6,00 zł za godzinę pracy brutto, a dodatek za pracę w porze nocnej ustalony zostaje wg. KP art.137 par.2. I moje pytanie ile bedzie tego dodatku?
asta79 jest off-line  
02-05-2007, 17:02  
Janusz M.
Administrator
 
Janusz M. na Forum Prawnym
 
Posty: 31.661
Domyślnie Re: art. 137

[cytat="asta79"] a dodatek za pracę w porze nocnej ustalony zostaje wg. KP art.137 par.2. I moje pytanie ile bedzie tego dodatku?[/cytat]
Art. 137. kp nie ma paragrafów i dotyczy zatrudniania pracowników przy pilnowaniu mienia lub ochronie osób. Nie ma tam ani słowa o dodatkach za pracę w nocy.
Janusz M. jest off-line  
Linki sponsorowane
Odpowiedz


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:25.