Kiedy ojciec dostaje dziecko w sadzie? - Forum Prawne

 


Wróć   Forum Prawne > Pomoc prawna z zakresu prawa prywatnego > Prawo cywilne > Prawo rodzinne i opiekuńcze


Odpowiedz
 
15-06-2007, 08:49  
Toledo
Stały bywalec
 
Posty: 970
Domyślnie

Jak to zdobył??? Dowody w takich sprawach po prostu są. Są świadkowie, opinia ośrodka do którego rodzina jest kierowana przez sąd i wiele innych czynników, które też są. Trzeba je tylko umiejętnie wykorzystać i sie nie poddawać Jeśli pan sam rady niedaje to lepiej wziąć adwokata, który się specjalizuje w rodzinnych sprawach.
Toledo jest off-line  
16-06-2007, 10:08  
andrzej37
Początkujący
 
Posty: 17
Domyślnie

[cytat="Toledo"]Ja tez myślę ze warto walczyć, bo właśnie mam klienta co wywalczył i córka jest z nim.[/cytat]
Tak facet może wychowywać dziecko ja jestem tego dowodem. Wychowuje dziecko i je kocham, dwa lata trwała rozprawa nad tym, wizja kuratora itp. Ale idzie wygrać taką rozprawę. W dniu w jakim otrzymałem dziecko było w tej sali 8 takich rozpraw o przyznanie opieki nad dzieckiem, z tego 6 to przyznanie ojcu opieki.
Napisałem też tu inny post o ojcostwie, kocham swoje dziecko a może ojcem nie jestem. Podchodzę do tego że ojcem jest ten kto wychował a nie ten kto zrobił. Na rozprawie rozwodowej dziecko zostało przyznane matce ale ona je po 6 miesiącach zostawiła i ja je wychowywałem i nadal płaciłem alimenty do czasu zakończenia rozprawy by mi przyznać opiekę nad dzieckiem, to też dziwne prawo bo wychowywałem i płaciłem. W wyroku miałem zwrot od dnia złożenia wniosku ale nie dostałem tych zaległych a sami mi płaciła tylko przez 5 miesięcy 200zł a potem zaprzestała płacenia. Warto walczyć o dzieci i je wychowywać, ale nie rozumiem tych co je zostawiają i nie płacą nawet jak wiadomo kto jest matką a to wiadomo na 100%, i ojcem jeśli faktycznie nim jest.
andrzej37 jest off-line  
Linki sponsorowane
Odpowiedz

Prawo rodzinne i opiekuńcze - Podobne wątki na Forum Prawnym
Wątek
§ alimenty kiedy ojciec nieznany odpowiedzi: 6
§ Ojciec buntuje mi dziecko odpowiedzi: 3
§ Kiedy biologiczny ojciec może zabrać matce dziecko?? odpowiedzi: 2
§ matka-dziecko-ojciec odpowiedzi: 1
§ ojciec - dziecko - matka odpowiedzi: 1
§ ojciec nie placi - kiedy do sądu? odpowiedzi: 5


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:56.