Zwrot wniosku o zmianę wpisu w KRS - Forum Prawne

 


Wróć   Forum Prawne > Pomoc prawna z zakresu prawa prywatnego > Prawo spółek handlowych


Odpowiedz
 
15-08-2012, 11:53  
jezocw
Początkujący
 
Posty: 15
Domyślnie Zwrot wniosku o zmianę wpisu w KRS

Witam,

Jesteśmy stowarzyszeniem, chcieliśmy dokonać zmiany zarządu lecz nasz wniosek został zwrócony z datą 13 lipca 2012 roku. Problem polega na tym, że korespondencja przychodzi do sekretariatu uczelni na której działamy i owy zwrot wniosku został zagubiony, nie otrzymaliśmy informacji o zwrocie dopiero gdy pojechałem do wydziału KRS w moim mieście otrzymałem uzasadnienie dlaczego wniosek został odrzucony.

W uzasadnieniu jest napisane, że wniosek może być ponownie zwrócony w terminie 7 dni od daty doręczenia zarządzenia o zwrocie.

Moje pytanie brzmi, czy jeżeli opiszę całą sytuację jaka miała miejsce, że zwrot wniosku został przez nas odczytany dopiero w dniu 14 sierpień 2012 roku będą jakiekolwiek szansę, że całego wniosku o zmianę wpisu w KRS nie trzeba będzie od nowa uzupełniać? Nowy wniosek o zmianę wpisu, jest równoznaczny z przeprowadzeniem nowego walnego zgromadzenia wraz z listą obecności członków i protokołem wyborów zarządu WZ. A takie zebranie jest na chwilę obecną niemożliwe do zrealizowania.
jezocw jest off-line  
Linki sponsorowane

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:39.