Umowa zlecenie - kwota brutto czy netto, gdy nie sprecyzowane w umowie - Forum Prawne

 

Umowa zlecenie - kwota brutto czy netto, gdy nie sprecyzowane w umowie

Witam, W umowie zlecenie czy w przypadku nie sprecyzowania czy kwota wynagrodzenia jest kwotą netto czy brutto np. "Za wykonanie zleconych prac określonych w § 1 Zleceniobiorca otrzyma wynagrodzenie w wysokości 1000 zł" przyjmuje się, ...



Wróć   Forum Prawne > Pomoc prawna z zakresu prawa prywatnego > Prawo cywilne > Umowy zlecenia i o dzieło

Umowy zlecenia i o dzieło - aktualne tematy:

  • § Umowa z zespołem na wesele bez...
    Witam, Podpisałem umowę z zespołem weselnym i chciałbym zrezygnować z ich usług jednak w umowie jest zapis, że...
  • § Umowa o dzieło
    Witam Chciałbym poradzić się czy ta umowa jest warta mojego podpisu? Nie znam się za bardzo na prawie, a chcę...
  • § Zdjęcia
    ...

Odpowiedz
 
23-06-2012, 16:57  
AnSan
Początkujący
 
Posty: 2
Domyślnie Umowa zlecenie - kwota brutto czy netto, gdy nie sprecyzowane w umowie

Witam,

W umowie zlecenie czy w przypadku nie sprecyzowania czy kwota wynagrodzenia jest kwotą netto czy brutto

np.
"Za wykonanie zleconych prac określonych w § 1 Zleceniobiorca otrzyma wynagrodzenie w wysokości 1000 zł"

przyjmuje się, że wymieniona kwota jest kwotą brutto czy netto? podejrzewam, że brutto, ale chciałbym być pewien.
AnSan jest off-line  
Linki sponsorowane
Odpowiedz

Podobne wątki na Forum Prawnym
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
§ Czy na umowie powinna być kwota brutto czy netto? mazina Umowy zlecenia i o dzieło 3 13-07-2012 12:34
§ kwota prowizji dla adwokata netto czy brutto?? atoom Dyskusja ogólna 1 14-04-2012 08:25
§ Ugoda przed Sądem pracy - kwota brutto/netto? miamia Prawo pracy 0 16-11-2011 23:07
§ umowa zlecenie, brutto a netto ink4sent Umowy zlecenia i o dzieło 1 06-08-2011 20:54
§ Umowa zlecenie - brutto a netto mcq Prawo finansowe i podatkowe 9 12-08-2008 18:59


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:52.