Prośba o pomoc - testy dla prawników - Forum Prawne

 

Prośba o pomoc - testy dla prawników

Miałbym prośbę, czy znalazłby się ktoś, kto dysponuje wolnym czasem i mógłby pomóc? Otóż mam do wypełnienia testy psychologiczne na zaliczenie z psychologii, testy te mogą wypełniać osoby z następujących grup: prawnicy, inżynierowie, studenci politechniki, ...Wróć   Forum Prawne > Różne > Dyskusja ogólna


Odpowiedz
 
04-04-2009, 16:57  
AlexNotman
Początkujący
 
Posty: 17
Domyślnie Prośba o pomoc - testy dla prawników

Miałbym prośbę, czy znalazłby się ktoś, kto dysponuje wolnym czasem i mógłby pomóc? Otóż mam do wypełnienia testy psychologiczne na zaliczenie z psychologii, testy te mogą wypełniać osoby z następujących grup: prawnicy, inżynierowie, studenci politechniki, modelarze, osoby skazane za oszustwo.

Testy zamieszczone są na makarowski.prv.pl, tam też znajdują się wszelkie niezbędne informacje. Wchodzi się w "kwestionariusze dla...", co jest istotne - nazwa użytkownika to "psy", hasło "ryszard". Oraz:

"UWAGA: Zamiast nazwiska i mienia piszemy pseudonim np. jeśli kwestionariusz wypełnia Jan Kowalski urodzony 1 maja wpisujemy : jk0105.

Wszędzie tam gdzie jest pytanie o nazwisko lub imię wpisujemy: jk0105 (ale, każdy będzie miał inną nazwę bo np. Ania Mucha urodzona 21 lipca : am2107)"

Również istotne jest, by podać imię i nazwisko plus uczelnię osoby, której się pomaga, czyli moje, chętnie podam je na maila, byłbym bardzo wdzięczny za każdy wypełniony test.
AlexNotman jest off-line  
09-04-2009, 11:05  
AlexNotman
Początkujący
 
Posty: 17
Domyślnie RE: Prośba o pomoc - testy dla prawników

Gdyby ktoś chciał jednak pomóc: Testy są na makarowski.prv.pl. Wchodzi sie na "kwestionariusze dla...", tam są wszystkie informacje.

Istotne jest to:

"UWAGA: Zamiast nazwiska i mienia piszemy pseudonim np. jeśli kwestionariusz wypełnia Jan Kowalski urodzony 1 maja wpisujemy : jk0105.
Wszędzie tam, gdzie jest pytanie o nazwisko lub imię wpisujemy jak wyżej, czyli: jk0105"

I w pierwszym teście, metryczce, trzeba wpisać imię, nazwisko oraz uczelnię osoby, której się pomaga, czyli: Artur Kwidziński, UG.

A, najważniejsze, nazwa użytkownika to "psy", hasło: "ryszard"
AlexNotman jest off-line  
Odpowiedz

Podobne wątki na Forum Prawnym
Wątek
§ Logika dla prawników- prośba o sprawdzenie zadania (odpowiedzi: 1) Witam, Czy znajdzie się ktoś kto ma czas i chęci sprawdzić rozwiązane zadanie z logiki?
§ Prośba do PT Młodych Prawników( dot: szukam glosy) (odpowiedzi: 5) Witam i pozdrawiam Was - Młodzi Prawnicy + Studenci Prawa, proszę - pomóżcie mi zapoznać się z glosą do wyroku SN z dnia 6 października 2004...
§ Testy Prawo cywilne - prośba o pomoc. (odpowiedzi: 4) Witam, Jeśli znalazłaby się osoba, która byłaby w stanie pomóc, to bardzo proszę. 1. Jan F. kupił na prezent w księgarni fabrycznie zapakowaną...
§ Do prawników z prośbą o rade (odpowiedzi: 3) Dzien dobry W zwiazku z tym, iz w mojej firmie (malej drukarni prywatnej) czesto zachodza roznego rodzaju zmiany wymyslane przez szefow, i wiele z...
§ Prośba o opinię prawnika (odpowiedzi: 1) Witam :) Jakiś czas temu moja dziewczyna kupiła buty. Teraz niestety walczymy ze sprzedawcą ze względu na różne niedopatrzenia podczas postępowania...
§ Prośba o testy (odpowiedzi: 5) Witam, Mógłby ktoś podesłać mi testy na apliakcje ? (e-mail: zaza2@o2.pl Z góry dzięki


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:41.