To co może spotkać każdego. - Forum Prawne

 

To co może spotkać każdego.

Witam. Mam skomplikowaną sytuację w tym momencie . Jestem ofiarą stalkingu, nękania - występuje nagonka na moją osobę byle tylko mnie ukarać za coś co zrobiłem kilka lat temu a teraz od pewnego czasu zacząłem ...Wróć   Forum Prawne > Różne > Hydepark


Odpowiedz
 
12-08-2020, 20:17  
Użytkownik
Gość
Domyślnie To co może spotkać każdego.

Witam.
Mam skomplikowaną sytuację w tym momencie . Jestem ofiarą stalkingu, nękania - występuje nagonka na moją osobę byle tylko mnie ukarać za coś co zrobiłem kilka lat temu a teraz od pewnego czasu zacząłem dochodzić swoich praw i mówić głośno prawdę a to nie podoba się osobą , które mogą stracić to co zebrali przez całe życie .
Od około miesiąca słychać jak rozmawiają pewni ludzie odnośnie "ukarania" mnie . Ostatnio już wręcz tańczyli na cytuje "przygotowanej szubienicy pod celą dla mnie" a to mówił cytuje st.asp. po czym była mowa o konkretnym składaniu zeznań przez pewną osobę odnośnie tego co ma teraz mówić : o próbach samobójczych itp. (bo to podbija wagę sprawy) - że sam mówiłem odnośnie mojej sprawy , że przedawnia się po 15 latach bo miałem próbę samobójcza w związku z nękaniem przez stalkerów.
Pogorszyło to moją sytuację gdy o nękaniu zgłosiłem funkcjonariuszowi - później rozmawiał ktoś o tym, że nie wezmą mnie na poważnie - że ten i ten to i to .

Teraz przed chwilą ktoś rozmawiał, że Pani ma dobrego adwokata i że kilka zarzutów się uzbierało . To nie fikcja a realne wydarzenia , które są poczynione przez osoby zaufania publicznego . Gdy dodam, że jest to również sprawa polityczna - wszystko nabiera większego problemu ponieważ jako zwykły człowiek nie mam szans się bronić gdy na siłę będą wyciągać i szukać paragrafów , którymi mogą się posłużyć .
Mataczenie polega na podpowiadaniu zeznań przez Pana st.asp. Pani, która jest związana z tym co ukrecają na siłę ...

Ktoś powiedział kilka razy w przeciągu jakiegoś czasu , że "nie wiem z kim zadzieram" ...

To może być każdy gdy zacznie ubiegać się o swoje prawa odnośnie ochrony danych osobowych a gdy będzie to związane z osobami, które mogą przez swoje kroki stracić wszystko na co pracowały .

Jest to niepokojące co się dzieje w Naszym kraju . Praworządność jest niebezpieczna i prawo piszę się na dane okoliczności tak aby było wygodnie nie dla zwykłego obywatela.
Jutro się okaże co będzie . Bo ktoś z zewnątrz się śmieje z tego co będzie i znowu zaczyna się to samo jak z 25 na 26.07 tego roku.
 
Odpowiedz

Podobne wątki na Forum Prawnym
Wątek
§ kara za kradzież. co może mnie spotkać? (odpowiedzi: 15) Witam, potrzebuję pilnie porady! Ponad tydzień temu zostałam złapana na próbie kradzieży w jednym sklepie znanej sieci odzieżowej. Próbowałam...
§ Czy spotkać się z pokrzywdzonym (odpowiedzi: 10) http://forumprawne.org/nowe-technologie/284398-czy-nr-ip-moze-byc-koronnym-dowodem-w-sprawie.html pisałam tu, ze zostałam w ramach zemsty...
§ Ile czasu trzeba by spotkać się z rodziną (odpowiedzi: 0) Witam mój przyjaciel pierwszy raz poszedl do zakładu poprawczego jak mial 13/14 lat za drobne kradzieze wyszedl po 3 miesiącach i dostał wyrok w...
§ uderzenie, jaka kara może spotkać gdy zgłosze na police? (odpowiedzi: 25) witam, zostałem mocno uderzony nogą w brzuch, w wyniku czego strasznie mnie bolał przez 3 tygodnie, aż do dziś czuje ból czasem (było to ponad 3...
§ Z kim sie spotkać? (odpowiedzi: 2) Z kim (jakim prawnikiem) powinien spotkać się ojciec, który ubiega się o prawa do dziecka? Proszę także o kontakty. z góry dziękuję.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:04.