Zasady pisania postów. Uwaga! Nie kombinujemy - Forum Prawne

 

Zasady pisania postów. Uwaga! Nie kombinujemy

Automatycznie usuwane będą następujące posty: - nieczytelne pod względem stylistycznym, - PISANE WIELKIMI LITERAMI Z UŻYCIEM CAPS LOCK'A (Shift'a - TEŻ), - napisane wyłącznie kolorem (innym niż czarny ), - z rażącą ilością błędów ortograficznych, ...Wróć   Forum Prawne > Pomoc prawna z zakresu prawa prywatnego > Prawo cywilne > Komornik i postępowanie egzekucyjne


Zamknięty temat
 
02-11-2010, 23:51  
michupocichu
Moderator
 
michupocichu na Forum Prawnym
 
Posty: 2.099
Domyślnie Zasady pisania postów. Uwaga! Nie kombinujemy

Automatycznie usuwane będą następujące posty:

- nieczytelne pod względem stylistycznym,
- PISANE WIELKIMI LITERAMI Z UŻYCIEM CAPS LOCK'A (Shift'a - TEŻ),
- napisane wyłącznie kolorem (innym niż czarny),
- z rażącą ilością błędów ortograficznych,
- odpowiedzi nie wnoszące treści merytorycznych, lub szkodliwe w swojej istocie,
- pisane "pod rząd" w jednym temacie. Zalecane jest dodawanie nowych treści poprzez wykorzystanie opcji "Edytuj"

Wyciąg z Regulaminu "FP.org":
Cytat:
§9 Zabronione jest umieszczanie na forum postów, które zawierają jakiekolwiek treści lub materiały niezgodne z obowiązującym prawem RP, mające na celu jego obejście lub naruszające dobre obyczaje, a w szczególności obraźliwe, wulgarne, obsceniczne, oszczercze, nienawistne, zawierające groźby, nieetyczne, obrażające czyjeś uczucia, godzące w czyjąś własność lub zmierzające do naruszenia praw innych osób.

§10 Zabronione jest umieszczania na forum propozycji udzielania pomocy prawnej poza forum, reklamowanie lub promowanie swojej działalności, jak również umieszczanie postów, z treści których wynika, że użytkownik poszukuje pomocy prawnej poza forum. Powyższy zakaz obejmuje również nicki, podpisy, avatary, posty, Prywatne Wiadomości (PW) oraz e-maile przesyłane do użytkowników.
Zgodę na reklamowanie lub promowanie swojej działalności na forum w jakiejkolwiek formie wydać może jedynie Administrator do którego należy się w tej sprawie zwrócić za pośrednictwem systemu Prywatnych Wiadomości (PW) lub e-maila.

§11 Zabronione jest prowadzenie zbędnych polemik, składających się m.in. z dużej ilości krótkich postów bez treści merytorycznej, odbiegających w sposób znaczący od głównego tematu, a także ostrych wypowiedzi i kłótni.
Wszelkie tematy, których forma przyjmie charakter czatu internetowego lub luźnej pogawędki, a które mogą być kontynuowane drogą Prywatnych Wiadomości, komunikatorów internetowych lub e-maili będą zamykane, ewentualnie usuwane będą konkretne posty.
Ocena tematu pod kątem niniejszego § pozostaje w rękach Administratorów i Moderatorów ForumPrawnego.org.

§24 Usunięciu lub modyfikacji mogą podlegać w szczególności posty:
- nieczytelne pod względem stylistycznym,
- napisane wyłącznie dużymi literami albo innym kolorem niż czarnym,
- z rażącą ilością błędów ortograficznych,
- nie wnoszące treści merytorycznych,
- umieszczone "jeden pod drugim" przez tego samego nadawcę
- powielane w różnych miejscach na forum
- błędne pod względem zgodności z obowiązującymi przepisami prawa
- będące formą ogłoszenia
© Niuans
michupocichu jest off-line  
01-06-2012, 09:56  
Bartata
Moderator globalny
 
Bartata na Forum Prawnym
 
Posty: 5.966
Domyślnie re: Zasady pisania postów. Uwaga! Nie kombinujemy

Bartata jest off-line  
19-07-2012, 15:51  
Bartata
Moderator globalny
 
Bartata na Forum Prawnym
 
Posty: 5.966
Domyślnie RE: Zasady pisania postów. Uwaga! Nie kombinujemy

Forum stawia sobie za cel udzielanie rzetelnych informacji nie tylko w oparciu o literę prawa, która jest kluczowa, lecz również o utartą praktykę, a także różnego rodzaju normy moralne, etyczne.

Jestem w stanie zrozumieć życiowe problemy, burzliwe koleje losu, komplikacje osobiste jak i finansowe jak i złość i poczucie niesprawiedliwości związane z kontaktem z wszelkiego rodzaju instytucjami w tym z komornikiem.

To jednak nie usprawiedliwia zarówno pytających jak i odpowiadających do poruszania kwestii zarówno niezgodnych z prawem jak również nieetycznych czy moralnie dwuznacznych - nawet jeśli de facto prawa nie naruszają.

Dlatego w tym dziale nie będą tolerowane jakiekolwiek posty, które zmierzają do oszukania komornika, narażenia na szkodę wierzyciela czy innej formy unikania odpowiedzialności za swoje długi.

Posty wskazujące jak skutecznie uniknąć spłaty zobowiązań będą po prostu usuwane.

Miejmy na uwadze słownikową definicję słowa CWANIAK:
"człowiek przebiegły, radzący sobie w każdej sytuacji, często czyimś kosztem"
Bartata jest off-line  
Zamknięty temat

Podobne wątki na Forum Prawnym
Wątek
§ SOK - mandat (dużo pisania) (odpowiedzi: 5) Powitalski. Ostatnio udało mi się dostać mandat za jazdę rowerem po peronie. Szukałem już sobie po fakcie na tym forum kilku podobnych sytuacji....
§ Zasady pisania postów. (odpowiedzi: 1) http://forumprawne.org/images/icons/icon1.gif Obowiązujące zasady pisania postów ...
§ Zasady pisania Kazusa Prawnego (odpowiedzi: 11) Witam. Nie moge nigdzie znaleźć, czy może mi ktoś pomoc. Potrzebuje kilkanaście zdań zasad jak pisze się kazus prawny. bardzo proszę o pomoc.
§ Obowiązujące zasady pisania postów (odpowiedzi: 1) Automatycznie usuwane będą następujące posty: - nieczytelne pod względem stylistycznym, - PISANE WIELKIMI LITERAMI Z UŻYCIEM CAPS LOCK'A...
§ Usunięcie postów - prawo autorskie do postów (odpowiedzi: 15) Pojawiło się wczoraj ogłoszenie... http://forumprawne.org/wsparcie-techniczne/95016-usuniecie-konta-lub-postow.html Nie żebym miał chęć...


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:25.