Faktura za niechciany wpis w katalogu stron - Forum Prawne

 

Faktura za niechciany wpis w katalogu stron 2

BSC w korespondencji z firmami, które chcą uzyskać wyjaśnienie sprawy i na tym forum stara się zdyskredytować tych, którzy nie dają przyzwolenia na tak prowadzony biznes. Jak widać najlepszą obrona jest atak. Po kolei w ...Wróć   Forum Prawne > Pomoc prawna z zakresu prawa prywatnego > Nowe technologie


Odpowiedz
 
19-02-2010, 01:21  
Użytkownik00038
Użytkownik
 
Użytkownik00038 na Forum Prawnym
 
Posty: 122
Domyślnie RE: Faktura za niechciany wpis w katalogu stron

BSC w korespondencji z firmami, które chcą uzyskać wyjaśnienie sprawy i na tym forum stara się zdyskredytować tych, którzy nie dają przyzwolenia na tak prowadzony biznes. Jak widać najlepszą obrona jest atak.

Po kolei w punktach w odpowiedzi na wypowiedź "BSC":
- nieprawdą jest, że sprawa jest umorzona w prokuraturze, postępowanie jest w toku, kolejne firmy są wzywane na policję w celu złożenia zeznań.
- firmy nie są wprowadzane w błąd, są informowane o punktach w regulaminie BSC łącznie z linkiem do strony z regulaminem co nie jest wprowadzaniem w błąd tylko rzetelną informacją popartą informacjami na stronie BSC.
- firma zareagowała na telefoniczne i wysłane pocztą elektroniczną zaproszenie "dla pierwszych 1000 firm za darmo" bez wcześniejszego zapytania o zgodę na przesłanie takiej korespondencji (SPAM). Zaproszenia wysyłane od firmy z Irlandii, Wrocławia a faktura wystawiana od firmy z Legnicy.
Na starcie zamieściła 3 (trzy oferty), na tym zakończyła się współpraca z serwisem BSC.

- firma nie korzystała z usług oferowanych przez BSC na swojej stronie jak poniżej:

Członkostwo wymagane!
Oferta specjalna - Roczny abonament za darmo!
- w całym serwisie nie ma informacji, że serwis jest płatny oraz o automatycznym przedłuzeniu umowy, a wysłane zaproszenie jasno określa, że rejestracja jest bezpłatna.

Dlaczego warto się zarejestrować
1.Masz dostęp do pełnej bazy danych zainteresowanych nabyciem towarów i usług.
- baza zawiera oferty firm polskich zaproszonych do serwisu, brak nawet jednej oferty podmiotu z zagranicy
- oferty sprzedam jak wyżej + kilka zamieszczonych przez BSC i Marcin
- Nawiążę współpracę: 142 oferty (w tym 72 z Irlandii zamieszczone przez BSC i Marcin)
- kupię: 21 ofert (w tym 8 ofert z Irlandii zamieszczone przez BSC i Marcin)
- Giełda nieruchomości: zaledwie kilka ofert
- Giełda transportowa: przekierowanie na inną stronę, nie są to usługi BSC

2.Korzystasz ze wszystkich możliwości jakie dają nasze giełdy (towarów i usług, nieruchomości i transportu). Możesz dzięki temu znaleźć dostawcę i umieścić swoją ofertę.
- jak wyżej w punkcie 1

3. Twoja Firma będzie reklamowana na światowych rynkach.
- firma nie była reklamowana na światowych rynkach

4. Masz możliwość zaistnienia na rynkach całego świata.
- firma jest widoczna na w/w rynkach poprzez własne pozycjonowanie nie za pośrednictwem BSC

5. Masz dostęp do "Biznesowego komunikatora BSC".
- wspominany komunikator nie istnieje chyba, że BSC uważa forum jako komunikator na, którym oprócz przepisów kulinarnych, diet, wątpliwej i pochodzącej z przed roku informacji o stawkach ZUS oraz sposobu na otworzenie zakładu fryzjerskiego w Irlandii nie ma nic wspólnego z biznesem.

6. Stajesz się naszym partnerem dla którego mamy specjalne pakiety współpracy
- nie przedstawiono żadnych pakietów współpracy oprócz informacji w korespondencji elektronicznej o programie "księgowości online" warte 3.000 zł do dnia dzisiejszego nie udostępnione, prawdopodobnie jest w dalszym ciągu w fazie testów jak informowano w korespondencji.

7.Nasza Firma jednorazowo (bez pobierania dodatkowych opłat) przeprowadzi dla Ciebie wstępne badanie rynku odnośnie Twojego produktu.
- nie przedstawiono raportu ani żadnych danych o w/w raporcie.

8. Redukujesz koszty poszukiwań rynku zbytu na swoje produkty i usługi poza granicami kraju.
- nie ma takiej możliwości, jak wyżej w serwisie BSC nie ma nawet jednej oferty z rynku zagranicznego oprócz ofert z Irlandii zamieszczonych przez BSC i Marcin.

9. Masz możliwość skorzystania z rozwiązań finansowych przygotowanych dla naszych klientów.
- nie przedstawiono takich rozwiązań, firma nie korzystała z nich.

Nasz abonent może skorzystać z usługi "szybki prawnik". Współpracujący z nami specjaliści są w pełnej gotowości do podjęcia czynności prawnych.
- nie oferowano takich usług, jedyne co partnerzy BSC wykonali dla mojej firmy to windykacja i pozew do sądu, ale nie są to usługi dla mojej firmy a raczej dla BSC. "Szybki prawnik" wprowadzony do oferty BSC pod koniec 2009 roku już po wystawieniu faktury za rzekomo swiadczone usługi.

Jak już wyżej opisano firma nie korzystała z usług, nigdy nie stwierdziła że jest zadowolona. Po otrzymaniu faktury jak zawsze to robi moja firma płaci za otrzymane usługi i jak już to zaproponowano 36,50 za każdy miesiąc udokumentowanych, wykonanych usług nie jak pisze BSC "10 zł po złosci".
Jednak po zapoznaniu się z serwisem, korespondencją od właściciela w której na konkretne zapytania nie otrzymano konkretnej odpowiedzi i wyjaśnień tylko za każdym razem przewijał się wątek windykacji, prawników, sądu bardzo akcentowany i wymieniany jako sposób na egzekwowanie płatności za wystawioną fakturę, odesłano ją jako bezpodstawnie wystawioną z uwagi na brak jakichkolwiek usług ze strony serwisu BSC oraz uchybienia z KC i Ustawy o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną w tresci regulaminu jak i wprowadzanie w błąd poprzez zaproszenia do darmowej rejestracji nie informując jednocześnie o tym, że serwis jest serwisem płatnym a umowa jest automatycznie przedłużana.

Zadowoleni klienci to chyba te firmy, które nie mają czasu, zdrowia i dla świętego spokoju płacą za wystawiane faktury, jednak nie wszystkie coraz wiecej firm staje w szranki z BSC w legnickim sadzie.
BSC w powyższej treści kładzie nacisk na oczernianie i podawanie nieprawdziwych treści, zastanawiające jest że informacja o punktach z regulaminu BSC i fakcie wystawiania faktur jest nieprawdziwa, to co w końcu jest prawdziwe.
Myślę, że nie ma co ferować wyroków przed ich ogłoszeniem, a może BSC przedstawi statystyki bo nam nie jest wiadome ile aktualnie spraw jest w sądzie.

Cytat:
"P.S.
Proszę na przyszłość czytać dokładnie treści regulaminów jak i serwisów czym się zajmują ponieważ B.S.C nie zajmuję się tylko promocją poprzez reklamę w necie firmy.... a koszty Fa VAT które otrzymuje użytkownik to głównie koszty zwrotu poniesionych nakładów przez B.S.C w pierwszym roku korzystania danego użytkownika z portalu. ( tłumaczenia ofert, utrzymanie administratorów, utrzymanie portalu )"
Bardzo trafnie napisane "czytać dokładnie treści regulaminów" bo było ich kilka jak i firm, które były właścicielami serwisu BSC, "a koszty Fa VAT które otrzymuje użytkownik to głównie koszty zwrotu poniesionych nakładów przez B.S.C w pierwszym roku korzystania danego użytkownika z portalu" - to jednak pierwsze 365 dni nie były za darmo, za ten okres BSC wystawia nam fakturę. Ciekawostka 365 dni za darmo i faktura za ten okres ??.

Jak już wspominamy o regulaminie/regulaminach BSC to polecam wyszukiwarkę na stronie: Internet Archive: Wayback Machine wpisując w wyszukiwarkę adres "http://www.businesssolutionscentre.pl/regulamin/regulamin.html" znajdziemy dwie kopie regulaminu:
Mar 25, 2008 *
Jun 01, 2008 *- czy widać różnice w porównaniu z regulaminem na stronie BSC ??, moja firma zarejestrowana w serwisie BSC 30.05.2008 i kto był właścicielem w tym czasie, czy są punkty 2,3,4 odnoszace się do płatności i przedłużeniu umowy bez jej wypowiedzenia ??.
BSC zastrzega sobie zmiany w regulaminie, które będą zamieszczone na stronie: http://www.businesssolutionscentre.pl/regulamin.html niestety 404 nie znalesiono, przykro nam ale tego adresu nie znaleziono.
Z innymi kopiami można zapoznać się wpisując w w/w przglądarce:
- "http://www.businesssolutionscentre.de"
- "http://www.businesssolutionscentre.com"

Kolejna ciekawostka to potwierdzenie kolejnej rejestracji w dniu 28.08.2009, którą dokonano przez BSC bez mojego udziału, wszystkie dane mojej firmy można pobrać ze strony mojej firmy.

BSC nie wspomina na tym forum o fakcie, że jako Pan Janusz (divinitus) podobno poszkodowany przez BSC chciałby uzyskać więcej informacji, nie wspomina też, że radca prawny z kancelarii, która jego reprezentuje założył konto na naszym forum.
Zapomina poinformować, które z firm są właścicielami serwisu, w sieci znajdziemy przypisane do serwisu Start*-*businesssolutionscentre firmy BSC, BSC Sp. z o.o. oraz PSC z Irlandii majace siedziby swoich firm na przemian w róznych miastach z róznymi, ulicami, przykład na dowód proszę bardzo: katalog onet: Polskie firmy w Irlandii - Onet.pl Katalog BSC z siedzibą w Irlandii. Takich przykładów można przytaczać bez liku.
To tyle w odpowiedzi na wypowiedź BSC na tym forum.
Użytkownik00038 jest off-line  
19-02-2010, 07:19  
B.S.C
Początkujący
 
Posty: 2
Domyślnie RE: Faktura za niechciany wpis w katalogu stron

Panie Waldemarze nie będę wypisywał takich długich informacji jak Pan ale prawda jest taka że 90 % tego co Pan napisał to stek kłamstw. Co do firm - powtarzam kolejny raz Panu bo widzę że nie rozumie Pan tego - właścicielem każdej firmy jestem , lub byłem osobiście i to nie ma nic wspólnego z Pana sprawą. Kolejną sprawą jest fakt opłacenia przez Pana zobowiązania - do dziś dnia nie wpłacił Pan nić , przedstawiał Pan w pismach i mailach swoje stanowisko i informacje którą wcześniej zamieściłem w treści forum. Nie ma Pan za grosz godności ( ja występuje tu przeciw - dzięki Panu i Pana działaniom kilkudziesięciu firmom które Pan wprowadził w błąd ) ale różnica między nami jest taka że ja nie kłamię jak Pan a proszę Pamiętać jak wcześniej Panu wspomniałem że ja działać będę po wyroku prawomocnym - ostatecznym w tym wypadku ponieważ już nie będzie miał Pan możliwości przeciągania terminów ile się da ,składania wniosków w ostatni dzień itd....
B.S.C jest off-line  
19-02-2010, 10:02  
Uzytkownik_bsc
Początkujący
 
Uzytkownik_bsc na Forum Prawnym
 
Posty: 6
Domyślnie RE: Faktura za niechciany wpis w katalogu stron

Cytat:
Napisał/a B.S.C Zobacz post
Panie Waldemarze nie będę wypisywał takich długich informacji jak Pan ale prawda jest taka że 90 % tego co Pan napisał to stek kłamstw. Co do firm - powtarzam kolejny raz Panu bo widzę że nie rozumie Pan tego - właścicielem każdej firmy jestem , lub byłem osobiście i to nie ma nic wspólnego z Pana sprawą. Kolejną sprawą jest fakt opłacenia przez Pana zobowiązania - do dziś dnia nie wpłacił Pan nić , przedstawiał Pan w pismach i mailach swoje stanowisko i informacje którą wcześniej zamieściłem w treści forum. Nie ma Pan za grosz godności ( ja występuje tu przeciw - dzięki Panu i Pana działaniom kilkudziesięciu firmom które Pan wprowadził w błąd ) ale różnica między nami jest taka że ja nie kłamię jak Pan a proszę Pamiętać jak wcześniej Panu wspomniałem że ja działać będę po wyroku prawomocnym - ostatecznym w tym wypadku ponieważ już nie będzie miał Pan możliwości przeciągania terminów ile się da ,składania wniosków w ostatni dzień itd....
Panie Marcinie jak Pan zapraszał użytkowników do Irlandzkiego portalu ( a może jednak nie pan !? )tylko ówczesny właściciel i umieścił wtedy punkty 1,2,3 i 4 w regulaminie , dzisiaj nie "pracowałby pan w Sądzie" na 3/4 etatu przeciwko swoim klientom. Jestem zarejestrowana w dziesiątkach a może i setkach portali i nie mam problemu z żadnym portalem typu " DATA" czy aktualny "Index".
PO PROSTU CZYTAM REGULAMINY/ UMOWY ZE ZROZUMIENIEM.


Z uwagi na to, że usiłował mnie pan " na ostatnią chwilę" znowu wprowadzić w błąd informując, że nasza sprawa 17-02-2010r. się nie odbędzie jestem gotowa dostarczyć każdemu Regulamin, który obowiązywał mnie w dniu rejestracji.
Czy to ponowne wprowadzenie w błąd miało "CEL" aby z naszej strony nie było nikogo na sprawie ? Oceńcie sami !!!


Według załączonego PRZEZE MNIE REGULAMINU z 50% rabatem MUSI pan jeszcze dopłacić 305,00 zł swoim klientom
.:

Przepraszam ale błąd ładowania pliku: Jak się uda dołączymy go dzisiaj wieczorem.
Uzytkownik_bsc jest off-line  
19-02-2010, 13:23  
Uzytkownik_bsc
Początkujący
 
Uzytkownik_bsc na Forum Prawnym
 
Posty: 6
Domyślnie RE: Faktura za niechciany wpis w katalogu stron

Cytat:
Napisał/a Uzytkownik_bsc Zobacz post
Panie Marcinie jak Pan zapraszał użytkowników do Irlandzkiego portalu ( a może jednak nie pan !? )tylko ówczesny właściciel i umieścił wtedy punkty 1,2,3 i 4 w regulaminie , dzisiaj nie "pracowałby pan w Sądzie" na 3/4 etatu przeciwko swoim klientom. Jestem zarejestrowana w dziesiątkach a może i setkach portali i nie mam problemu z żadnym portalem typu " DATA" czy aktualny "Index".
PO PROSTU CZYTAM REGULAMINY/ UMOWY ZE ZROZUMIENIEM.


Z uwagi na to, że usiłował mnie pan " na ostatnią chwilę" znowu wprowadzić w błąd informując, że nasza sprawa 17-02-2010r. się nie odbędzie jestem gotowa dostarczyć każdemu Regulamin, który obowiązywał mnie w dniu rejestracji.
Czy to ponowne wprowadzenie w błąd miało "CEL" aby z naszej strony nie było nikogo na sprawie ? Oceńcie sami !!!


Według załączonego PRZEZE MNIE REGULAMINU z 50% rabatem MUSI pan jeszcze dopłacić 305,00 zł swoim klientom
.:

Przepraszam ale błąd ładowania pliku: Jak się uda dołączymy go dzisiaj wieczorem.
Panie Marcinie,
proszę mnie więcej nie straszyć telefonicznie ani e-mailowo prokuraturą tylko jeżeli ma pan powody proszę ZŁOŻYĆ ZGŁOSZENIE / DONIESIENIE DO PROKURATURY !!! TAK JAK JA TO ZROBIŁAM.

Dla przypomnienia " Cytat z pana e-maila z dnia 17-07-2009 " w którym informował i straszył mnie pan, że już skierował sprawę do prokuratury.


Informuję również iż Pani sprawa poza skierowaniem do Sądu o nakaz zapłaty. Informuję również iż poza tymi czynnościami sprawę przeciwko Pani firmie wszczęliśmy w prokuraturze. Posiadamy dokumentację działań z Pani strony, jak i maile od naszych użytkowników oraz kilku którzy w kooperacji z Panią zastraszają naszych klientów.

Nie jestem anonimowa i w moim zgłoszeniu się podpisałam a wszystkie opisane przeze mnie tu informacje umieszczone są osobiście przez pana w sieci lub moich e-mailach i telefonach.
Uzytkownik_bsc jest off-line  
19-02-2010, 16:58  
Użytkownik00038
Użytkownik
 
Użytkownik00038 na Forum Prawnym
 
Posty: 122
Domyślnie RE: Faktura za niechciany wpis w katalogu stron

Wszystko co opisałem jest udokumentowane i nie ma co więcej polemizować.
Co do firm jest to bardzo istotne, w regulaminie z którym się zapoznałem właścicielem serwisu było PSC a fakturę bez podstaw prawnych wystawiła firma BSC.
Odnośnie zobowiązń odpowiedź otrzymało BSC już wcześniej.
Użytkownik00038 jest off-line  
19-02-2010, 18:31  
jactra
Początkujący
 
Posty: 13
Domyślnie RE: Faktura za niechciany wpis w katalogu stron

Witam,
myslalem, ze po numerach z BSC juz mnie nic nie zaskoczy. A jednak przezylem SZOK.
UWAGA: nie chcac byc posadzony o wlasne interpretacje wszystkie cytaty sa wklejone z dokumentow sygnowanych przez BSC – moga sie roznic czcionka, stylem, rozmiarem, stosownie do posiadanych dokumentow BSC – sa to wklejone wycinki zeby nie zawalic forum
dla wszystkich, sadu, prokuratury sluze 3 segregatorami dokumentacji


Pan Marcin pisze cytat „ja nie klamie” .....................
w zwiazku z powyzszym unizenie prosze o wyjasnienie:

Pan M, nie klamie - cytat doslowny wklejony z jego zaproszenia „Zapraszam Państwa do dodania swoich ofert handlowych jak i wizytówki firmy na portalu "http://www.businesssolutionscentre.pl" dla pierwszych 1000 firm rejestracja jest za darmo z pełnym dostępem do giełd i informacji handlowych zamieszczonych na portalu”
Moje pytanie – to na jakiej podstawie Pan M. Pozywa uzytkownikow wlasnego portalu ? Tym
bardziej ze portal nigdy nie osiagnal nawet polowy wymienionej ilosci uzytkownikow


Pan M, nie klamie - kiedy wysyla zaproszenie z portalu z Irlandi
Director
Perfect Solutions Centre
10 Fairgreen Court, Kilcock
Co. Kildare, Ireland
Ireland tel.: +353 851 237 150
Polish tel.: +48 608 393 460
"Blaszczyk@BusinessSolutionsCentre.com"
Moje pytanie – to na jakiej podstawie Pan M. Twierdzi, ze dotyczy to portalu z Legnicy ?

Pan M, nie klamie - kiedy wysyla zaproszenie do portalu tym razem z Wrocławia
Prezes Zarządu
Business Solutions Centre Sp. z o.o.
ul. Makowa 20/1
53-225 Wrocław
Ireland tel.: +353 851 237 150
Polish tel.: +48 608 393 460
"Blaszczyk@BusinessSolutionsCentre.com"
Moje pytanie – to na jakiej podstawie Pan M. Twierdzi, ze dotyczy to portalu z Legnicy

Pan M, nie klamie - kiedy wysyla do sadu regulamin jako dowod(bez daty, nie wiadomo czy jest to dziesiata wersja, a co najwazniejsze bez dowodu akcepatacji uzytkownika itd,)
Moje pytanie – to na jakiej podstawie Pan M. Twierdzi , ze on obowiazywal skoro jestesmy w posiadaniu 2 regulamonow z przed i po podstepnym wymuszeniu rejestracji?
Pytanie drugie – czy Pan naprawde liczyl na to ze nie mozna w internecie odszukac regulaminu z dnia rejestracji ?
Pytanie trzecie - skoro jest BRAK DOWODU AKCEPTACJI REGULAMINU przez uzytkownika, to czy nie bylo by korzystnie zalaczyc regulamin obslugi mlynka do kawy ?


Pan M, nie klamie - kiedy wysyla do sadu zadanie zaplaty z BSC Legnica skoro nie jest prawnie umocowany
cytat doslowny wklejony z regulaminu PSC z Irlandi z dnia rejestracji
Regulamin korzystania z portalu
"http://www.BusinessSolutionsCentre.pl"
Właścicielem portalu "www.businesssolutionscentre.pl/" zwanego dalej PORTALEM jest Perfect Solutions Centre z siedzibą w Irlandii, 10 Fairgreen Court, Kilcock Co. Kildare zwanym dalej PSC. PSC
Moje pytanie – na jakiej podstawie Pan M. Zada zaplaty jako BSC Legnica skoro zaproszenia jak i regulamin jest z Perfect SC z IRLANDII ?

Pan M, nie klamie - kiedy zalacza jako dowod ksero usera z data 23-06-2009 a wiec juz po windykacji KRUKA i po przeszlo roku (13 miesiecy) od dat rejestracji
Moje pytanie – czy nie lepiej wystawic z roku 3000 - to przeciez taka ladna cyfra ?

Pan M, nie klamie - kiedy podaje rozne firmy PSC Irlandia , BSC Sp z oo czy juz slynne BSC i adresy a dotyczace tego samego wydawaloby sie portalu
Moje pytanie – czy moze mi Pan powiedziec ktory z 6 (slownie szesciu) adresow jest prawdziwy?

Pan M, nie klamie - kiedy obraza pania Justyne i P. Waldemara i nie tylko (z wiadomych wzgledow nie podam doslownych cytatow z dokumentow BSC – udostepnie dla wszystkich zainteresowanych
Moje pytanie – a moze sie tak Pan odwazy i to samo powie o ................ jezeli nie bedzie po Pana mysli ?


Nie bede zanudzal. Ide napic sie kawy. Jak ktos chce to w wolnej chwili zadam nastepne pytania – bo naprawde chcialbym zrozumiec tych co nie klamia.

Z powazaniem

jactra

ps.
jak boli mnie glowa to ide do lekarza. Jak czegos nie rozumiem to ide do ...... ... albo sie pytam.
jactra jest off-line  
24-02-2010, 00:07  
Krzysztoslaw
Początkujący
 
Posty: 2
Domyślnie RE: Faktura za niechciany wpis w katalogu stron

Cytat:
Napisał/a _chris_ Zobacz post
Usługodawca rejestruje jedynie IP stron, pomiędzy którymi zostało zestawione połączenie - a więc nie identyfikowana jest konkretna osoba dokonująca połączenia, a właściciel łącza.
Z wszystkich wypowiedzi na tym forum chris poruszyl najistotniejszy problem serwisu oferowanego przez www businesssolutionscentre pl . (BSC)
Otoz strona BSC nie zadaje sobie trudu zeby zweryfikowac dane osobowe uzytkownika. Jedyna skuteczna i prawnie legalna metoda to jest weryfikacja poprzez secure server (htpps:// a nie http:// ) poprzez bankowa weryfikacje danych osobowych klienta.
Jak narazie firma BSC identyfikuje komputer poprzez rejestracje IP, niestety od komputera nie da rade sciagnac naleznosc.
Co do metody oferowanych uslug to jest to najzwyczajniejsza pulapka i porzadne szanujace sie firmy takich metod nie stosuja. Takie metody oferowane sa przez kombinatorow i naciagaczy zerujacych na naiwniakach a szczegolnie na starszych osobach nie posiadajacych wiedzy komputerowej, prawnej i dajacej sie nabrac o bajeczce o IP.
Smutne jest to, ze stare przekrety i machlojstwa amerykanskie zbieraja teraz zniwo w Polsce bo w USA malo kto daje sie na to juz nabrac.
Jak prawidlowo weryfikowac dane osobowe klienta mozna nauczyc sie od www allegro pl . Dane osobowe wszystkich sprzedajacych na allegro sa weryfikowane.
Tam gdzie chodzi o kase powolywanie sie na IP jest wrecz niepowazne i amatorskie. Polecam korzystac z uslug profesjonalnych firm a nie amatorow.
Mam nadzieje ze sady w Polsce sa na biezaco z technologia internetowa i wysmieja zadania firmy BSC.
W Ameryce tego typu machlojki nazywaja sie "trial offer scam"
Krzysztoslaw jest off-line  
24-02-2010, 00:21  
Krzysztoslaw
Początkujący
 
Posty: 2
Domyślnie RE: Faktura za niechciany wpis w katalogu stron

Na zachodzie tego typu machlojki nazywaja sie rowniez "free trial scam" Polecam poszukac w google to sie wiecej dowiecie.
Krzysztoslaw jest off-line  
25-02-2010, 09:33  
GrzeK
Początkujący
 
Posty: 15
Domyślnie RE: Faktura za niechciany wpis w katalogu stron

Czy może ktoś podać mi linka do wyszukiwarki na BusinessSolutionsCentre.com i BusinessSolutionsCentre.pl bo nie chcę się rejestrować żeby nie wdepnąć w kolejne G podobne do iindex.pl
GrzeK jest off-line  
25-02-2010, 12:20  
fajny
Użytkownik
 
fajny na Forum Prawnym
 
Posty: 64
Domyślnie RE: Faktura za niechciany wpis w katalogu stron

czy na stronie regulaminu jest informacja kiedy wchodzi on w zycie? jesli nie ma to kazdy moze domniemywac ze np regulamin wejdzie za rok , albo za dwa lata.


http://www.krs-online.com.pl/busines...rs-298547.html
BŁASZCZYK MARCIN PREZES ZARZĄDU rocznik 1979r.
fajny jest off-line  
04-03-2010, 10:43  
kruwena
Początkujący
 
Posty: 1
Domyślnie RE: Faktura za niechciany wpis w katalogu stron

Proszę zobaczyć kto jest partnerem BSC Partnerzy*-*businesssolutionscentre Są cztery firmy, w tym firma windykacyjna Kruk od której są wezwania do zapłaty oraz Kancelaria Prawna Król & Partnerzy Spółka Partnerska Adwokatów i Radców Prawnych ze swoimi ponad stu prawnikami, która rozsyła przed sądowne wezwania do zapłaty. Czy to nie daje do myślenia ? Czy to nie było przypadkiem z góry zaplanowane działanie BSC że będzie miał do czynienia z firmami niepokornymi i które będą miały odwagą przeciwstawić bezprawnym praktyką pana Marcina. Chwała tym firmą że nie dały się zastraszyć windykacjami, sądami kancelariami prawnymi i walczą aby w państwie prawa było prawo, ponosząc o wiele większe koszty niż wpłata do BSC.
kruwena jest off-line  
13-03-2010, 17:01  
Użytkownik00038
Użytkownik
 
Użytkownik00038 na Forum Prawnym
 
Posty: 122
Domyślnie RE: Faktura za niechciany wpis w katalogu stron

Cytat:
Napisał/a B.S.C Zobacz post
.....Co do firm - powtarzam kolejny raz Panu bo widzę że nie rozumie Pan tego - właścicielem każdej firmy jestem , lub byłem osobiście i to nie ma nic wspólnego z Pana sprawą. ... ja nie kłamię ....
1. W zachowanej kopii regulaminu z dnia 01.06.2008 r. (rejestracja w dniu 28.05.2008 r.)
Cytat:
Właścicielem portalu Start*-*businesssolutionscentre zwanego dalej PORTALEM jest Perfect Solutions Centre
z siedzibą w Irlandii, 10 Fairgreen Court, Kilcock Co. Kildare zwanym dalej PSC.
2. Właścicielem domeny businesssolutionscentre.pl do dnia dzisiejszego jest firma Hudson Arkadiusz Szustak http://www.dns.pl/cgi-bin/whois.pl
Cytat:
businesssolutionscentre.pl
Id abonenta nta164826 (FIRMOWA)
Serwery nazw dns.home.pl. [62.129.252.30]
dns2.home.pl. [213.25.47.166]
Utworzona 2007.12.20 14:40:41
Ostatnia modyfikacja 2009.12.22 19:08:59
Opcja brak
Registrar NetArt Spółka Akcyjna S.K.A.
Rondo Mogilskie 1 31-516 Kraków
Polska/Poland
+48.801 33 22 33
+48.12 297 88 10
+48.12 297 88 08
biuro@nazwa.pl
Abonent
Firma HUDSON Arkadiusz Szustak
Ulica Pomorska 54/13
Miasto 59-220 Legnica
Lokalizacja pl
Ostatnia modyfikacja 2007.04.23
3. Faktura wystawiona przez Business Solutions Centre, ul. Waly Rzeczne 5, 59-220 Legnica.
Właściciel serwisu PSC, właściciel domeny Hudson, faktura wystawiona przez BSC.
Użytkownik00038 jest off-line  
14-03-2010, 14:12  
Uzytkownik_bsc
Początkujący
 
Uzytkownik_bsc na Forum Prawnym
 
Posty: 6
Domyślnie RE: Faktura za niechciany wpis w katalogu stron

Cytat:
Napisał/a wainfobroker Zobacz post
1. W zachowanej kopii regulaminu z dnia 01.06.2008 r. (rejestracja w dniu 28.05.2008 r.)
2. Właścicielem domeny businesssolutionscentre.pl do dnia dzisiejszego jest firma Hudson Arkadiusz Szustak http://www.dns.pl/cgi-bin/whois.pl

3. Faktura wystawiona przez Business Solutions Centre, ul. Waly Rzeczne 5, 59-220 Legnica.
Właściciel serwisu PSC, właściciel domeny Hudson, faktura wystawiona przez BSC.

Panie Waldemarze,
jak Pan nie rozumie to ja przytoczę Panu cytat Pana Marcina z korespondencji, którą otrzymałam w dniu 17-07-2009r aby Pan lepiej zrozumiał:

CYTAT PANA MARCINA:

Pani Justyno zgodnie z informacjami które wcześniej Pani otrzymała ode mnie z moją firmą współpracuje 54 kancelarie prawne."

"Czyżby Pan Marcin zapomniał, że nad prawem polskim czuwa jeszcze prawo Unii Europejskiej !!! i ZASTRASZANIE UŻYTKOWNIKÓW PORTALU NIC PANU NIE POMOŻE, jest nas coraz więcej............ http://bscfaktury.phorum.pl/
"
Uzytkownik_bsc jest off-line  
22-03-2010, 17:52  
Pasqud
Moderator w spoczynku
 
Pasqud na Forum Prawnym
 
Posty: 3.396
Domyślnie RE: Faktura za niechciany wpis w katalogu stron

Jeżeli jeszcze raz któryś z userów będzie pisał posty używając kolorowych czcionek posty takie będę kasował bez czytania.
Pasqud jest off-line  
25-03-2010, 16:17  
Pupgo
Początkujący
 
Posty: 9
Domyślnie RE: Faktura za niechciany wpis w katalogu stron

Czy już wiadomo jak się zakończyła sprawa sądowa z portalem BSC?
Pupgo jest off-line  
Odpowiedz

Podobne wątki na Forum Prawnym
Wątek
§ Problemy z pewną firmą - wpis w katalogu (odpowiedzi: 69) Witam serdecznie, To mój pierwszy post na tym forum, ale sprawa troszkę mnie zdenerwowała - opiszę pokrótce, liczę (w miarę możliwości) na pomoc:...
§ Wpis Instytucji publicznych w katalogu stron (odpowiedzi: 2) Witam, Jestem w trakcie tworzenia lokalnego katalogu firm i Instytucji publicznych. Czy można dodać bez zgody drugiej strony wpis z podaniem: ...
§ Faktura za wpis w katalogu stron www eelov.pl (odpowiedzi: 10) Witam, Dodałem się do tego katalogu Branżowy katalog firm, internetowa baza firm - eElov.pl jakiś czas temu, przyznam szczerze nie czytając...
§ Dodanie linku do katalogu stron (odpowiedzi: 2) Witam Na początku przepraszam, jeśli wątek jest dodany w złym dziale. Moje pytanie brzmi, czy zgodne z prawem jest dodanie do mojego katalogu...
§ Wpis do katalogu firm - umowa zlecenie? (odpowiedzi: 2) Witam, chciałbym stworzyć lokalny katalog firm, w którym firmy mogłyby umieszczać swoje wpisy za opłatą. Czy mogę podpisywać w takiej sytuacji umowy...
§ Dane firm w katalogu stron - czy potrzebna zgoda? (odpowiedzi: 1) Witam, chciałem stworzyć branżowy katalog firm (usługi poligraficzne), który zawierałby następujące dane firmowe: nazwa, telefon, adres, adres...


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:21.