Strona dobre-programy - Forum Prawne

 

Strona dobre-programy 12

@Ripper Takie ma znaczenie, że gdy ci dur...lekkomyślni ludzie czytali regulamin zanim go zakceptują to nie było by teraz tego topiku, spamu , płaczu i problemów. Poza tym nawet jak serwis czegoś niedopełnił i nie ...Wróć   Forum Prawne > Pomoc prawna z zakresu prawa prywatnego > Prawo cywilne > Prawa konsumenta


Zamknięty temat
 
13-07-2012, 16:10  
Klem
Użytkownik
 
Posty: 54
Domyślnie RE: Strona dobre-programy

@Ripper
Takie ma znaczenie, że gdy ci dur...lekkomyślni ludzie czytali regulamin zanim go zakceptują to nie było by teraz tego topiku, spamu , płaczu i problemów. Poza tym nawet jak serwis czegoś niedopełnił i nie przysłał listem to nie jest oszustwo i próba czegoś tam bo jak można być bardziej uczciwym niż napisać na środku ekranu, że aby się zarejestrowac musisz przeczytać i zaakceptować regulamin ? Za co oszczerstwa na serwis ? Za to że na środku ekranu informuje wyraźnie , że trzeba przeczytać regulamin ? To jest działanie przeciwne oszustwu, działanie wyjątkowo uczciwe a niedosłanie pisma to tylko niedopełnienie małej formalności, która nie zmieniłaby tego , że ludzie nie czytają regulaminów. Bo temat nie dotyczy tylko tego jak się teraz wycofać , ale również tego, że mnóstwo tu oszczerców i pomawiaczy, którzy wyzywają od oszustów serwis za niedopełnienie małej formalności, która nie ma związku z nie czytaniem regulaminu.

@tomakalam
Jak nie masz co robić to możesz iść się wypróżnić, i nie kłam , że nic nie wnoszę do tematu i nabijam posty bo wnoszę dużo istotnych informacji, to ty swoim postem nie wniosłeś prawie nic po za spamem i nabiciem postu.
Klem jest off-line  
13-07-2012, 17:00  
Ag_Maz
Moderator w spoczynku
 
Ag_Maz na Forum Prawnym
 
Posty: 33.943
Domyślnie RE: Strona dobre-programy

Klem stonuj trochę. Obrażasz użytkowników, a na to jest niedopuszczalne.
Za kogo się masz, żeby uważać, że masz prawo do pomiatania ludźmi?
Ostrzeżenie.
Ag_Maz jest off-line  
13-07-2012, 17:07  
Klem
Użytkownik
 
Posty: 54
Domyślnie RE: Strona dobre-programy

W którym miejscu obrażam, zacytuj mi konkretne słowa / fragmenty. Nie wiem czy widzisz, ale mnie niektórzy do tego prowokują, tego nie widzisz ?

@Ripper
Cytat:
Jak pisałem - skończyły się argumenty, zaczęły się słowne akrobacje.
Przeczytaj sobie Art. 16b. 3. - może to Ci rozjaśni, co to znaczy "na piśmie".
Nie słowne akrobacje, nie moja wina, że przepisy są niedoprecyzowane, porozrzucane po całej ustawie . 4 różne artykuły porozrzucane w różnych miejscach ustawy traktujące o tym samym zagadnieniu (piśmie) i gryzące się ze sobą, tylko w jednym z nich jest napisane, że to ma być nośnik statyczny. W innych nie, to które artykuły mają rację ?
Klem jest off-line  
13-07-2012, 17:19  
Ag_Maz
Moderator w spoczynku
 
Ag_Maz na Forum Prawnym
 
Posty: 33.943
Domyślnie RE: Strona dobre-programy

Proszę:
Cytat:
gdy ci dur...lekkomyślni ludzie czytali regulamin
Cytat:
Klienci nie przeczytali regulaminu bo
- są głupii
- są lekkomyślni
- są leniwi
- zapomnieli (rzadki przypadek)
- mieli to w gdzieś ( rzadzki przypadek)
- pomylili się (rzadki przypadek)
- celowo (rzadki przypadek)
Zdajesz sobie sprawę, że piszesz to o osobach, które przyszły tu po pomoc?
Ciebie jakoś nikt nie wyzywa.
Odnoś się do ludzi z szacunkiem albo znajdź sobie inną trollownię.

Skoro już cytuję, to przypomnę Ci podpunkt regulaminu, bo wierzę, że go przeczytałeś, skoro taką masz postawę wobec akceptowania regulaminów w ciemno:
Cytat:
§9 Zabronione jest umieszczanie na forum postów, które zawierają jakiekolwiek treści lub materiały niezgodne z obowiązującym prawem RP, mające na celu jego obejście lub naruszające dobre obyczaje, a w szczególności obraźliwe, wulgarne, obsceniczne, oszczercze, nienawistne, zawierające groźby, nieetyczne, obrażające czyjeś uczucia, godzące w czyjąś własność lub zmierzające do naruszenia praw innych osób.
Ag_Maz jest off-line  
13-07-2012, 17:25  
Variables
Początkujący
 
Posty: 15
Domyślnie RE: Strona dobre-programy

Moja wiadomość, którą otrzymałam od Kogoś Ważnego ( nie podaje, bo ponownie zostanę zablokowana)...wiadomość do niepełnoletnich.

"Przebrnęłam przez regulamin dobre-programy.pl. Jeżeli Pani dziecko logowałoby się podając własne dane, to umowa byłaby nieważna (dziecko jest niepełnoletnie). Jeżeli jednak Pani dziecko podało dane Pani to niestety jest to praktycznie do nieudowodnienia, że to dziecko, a nie Pani się rejestrowało.....itd... Proszę jednak być ostrożnym i uważać, ponieważ nie wiadomo czy to już koniec Pani przygody z tym portalem. Być może rację mają Ci, którzy nic sobie z tych wezwań nie robią i nie płacą...
"

Na forumprawnym.org wciąż pisze jeden i ten sam temat o swoim dziecku , nie miałam pojęcia, że w czerwcu córka podawała swoje dane. Mogłaby przyjechać ta słynna grupa i nie znalazłaby na dysku twardym żadnego ściągniętego programu ze strony dobre-programy.pl
Nie wiem co innym radzić , sprawa przez tą Osobę jest zgłoszona dalej, być może kiedyś Arabowie z Warszawy ...no cóż, to tyle co mam do przekazania. Pozdrawiam.
Variables jest off-line  
13-07-2012, 18:00  
Klem
Użytkownik
 
Posty: 54
Domyślnie RE: Strona dobre-programy

@Ag_Maz
Zachowujesz się jak prostak po prostu albo ewidentnie działasz na moją niekorzyść. Widzisz tylko to co ja piszę i wybierasz najpikantniejsze, ale jak ktoś mnie prowokuje to albo ślepy jesteś albo udajesz ślepego. Z czym ty do mnie wyskakujesz ? Człowieku dobrze się czujesz ? Szukasz haka na mnie ? To słówek się czepiasz.
"Dur..." jest specjalnie wykropkowane, ale ci dalej przeszkadza. Dalej jedyne słowo, do którego można by coś mieć to "głupi", jednakże obydwa te słowa nie zostały wypowiedziane jako obraza tylko jako fakty, nie widzisz różnicy ? Z resztą ludzie sami się do tego przyznają
Cytat:
Witam bardzo serdecznie, dałam się oszukać przez głupotę i nieuwagę. W lutym zarejestrowałam się na stronie dobre-programy.pl i pobrałam Flash Playera. Niestety nie przeczytałam regulaminu i zapomniałam o sprawie.
Dalej nie szukałem. Druga sprawa, że inni mnie też zaczepiają, nie chce mi się szukać wszystkich postów w których mnie ktoś prowokował i wytykał mi, wymądrzał się oraz pisał bzdury i zaczepki w moją stronę itp. bo jest ich zbyt dużo, ale żadne z nich ci nie przeszkadzało, zwracasz uwagę tylko na mnie. Ewidentna stronniczość.
Klem jest off-line  
13-07-2012, 18:11  
Janusz.C.M.
Administrator
 
Janusz.C.M. na Forum Prawnym
 
Posty: 36.622
Domyślnie RE: Strona dobre-programy

Szanowny użytkowniku Klem - za dużo sobie pozwalasz. Masz już ostrzeżenie.
Janusz.C.M. jest off-line  
13-07-2012, 18:27  
Klem
Użytkownik
 
Posty: 54
Domyślnie RE: Strona dobre-programy

Wcale nie, to tylko twoja papka rzucona na mnie. Ale nie chce mi się kłócić. Rzucasz jakimś stwierdzeniem, że za dużo sobie pozwalam ale nie podajesz konkretów, ani argumentów, które by to potwierdziły. Po prostu wszyscy się bronicie nawzajem w prostacki sposób. Przerabiałem już nie jedno forum, nie tylko prawne ale w ogóle różne fora i uwierz mi wiem jak to działa. Nie widzisz co twoi zasrani użytkownicy twego forum robią, jak prowokują, zaczepiają, dokuczają. A teraz broń kolegi moderatora dalej.
Klem jest off-line  
13-07-2012, 18:37  
Janusz.C.M.
Administrator
 
Janusz.C.M. na Forum Prawnym
 
Posty: 36.622
Domyślnie RE: Strona dobre-programy

Dość. Żegnam chama. Ban do 13 stycznia 2013 roku.
Janusz.C.M. jest off-line  
13-07-2012, 18:38  
sylvia_doll
Początkujący
 
Posty: 9
Domyślnie RE: Strona dobre-programy

Angie76,
Z kolei ja te dwa ich maile zupełnie zignorowałam, ale chyba to zmienię i na podstawie prawa konsumenckiego do wypowiedzenia rezygnacji 3 mies. od rejestracji, napiszę im takowego e-maila. Więc ..CHOCIAŻ NIE MAM POJĘCIA JAK TAKA WIADOMOŚĆ MA WYGLĄDAĆ.. podoba mi się ten pomysł (o ile mogę liczyć tu na pomoc kogoś kto orientuje się w takiej korespondencji). O wiele bardziej niż perspektywa czekania i zastanawiania się, czy właściciele portalu podejmą faktyczne kroki, postanawiając dochodzić swoich roszczeń w sądzie...

Tomakalam,
Jego udział w dyskusji jawi mi się całkiem przydatny dla właściwcieli d-p

Variables,
U mnie też nie znaleźliby na dysku nic z ich strony, a chyba na podst. IP również to mogą wywnioskować

Klem,
"nie podajesz żadnych argumentów, po prostu bronisz kolegów" - Zaiste, a może Ty bronisz pobierz-programy będąc ich sługusem za brudne pieniądze "leniwych, głupich, lekkomyślnych" ludzi?). Secundo,Twoje obrażające wypowiedzi. Nie potrafisz rozmawiać w cywilizowany sposób tylko jeździć użytkownikom po ambicji i uciekać się do prymitywnych tekstów w stylu "możesz iść się wypróżnić". To dopiero żenada, zdajesz sobie z tego sprawę? A może i Ty nie przeczytałeś regulaminu tego forum?
sylvia_doll jest off-line  
13-07-2012, 19:48  
Ripper
Moderator globalny
 
Posty: 18.840
Domyślnie RE: Strona dobre-programy

Cytat:
Napisał/a Variables Zobacz post
"...Jeżeli Pani dziecko logowałoby się podając własne dane, to umowa byłaby nieważna (dziecko jest niepełnoletnie). Jeżeli jednak Pani dziecko podało dane Pani to niestety jest to praktycznie do nieudowodnienia, że to dziecko, a nie Pani się rejestrowało...
Jeżeli ta "ważna" osoba sugeruje, że brak możliwości udowodnienia kto rejestrował się na stronie oznacza ważność umowy i konieczność wniesienia opłaty, to proponuję poszukać sobie innego doradcy.
Ripper jest off-line  
13-07-2012, 20:08  
kamilserek
Użytkownik
 
Posty: 73
Domyślnie RE: Strona dobre-programy

Skoro już powstała taka aktywność w tym wątku, to może ktoś byłby wstanie odnieść się w jakikolwiek sposób do moich postów: ostatniego na stronie 11 i pierwszego na stronie dwunastej? Byłbym wdzięczny. (Nie kopiuje ponownie, bo nie chcę zaśmiecać forum)
kamilserek jest off-line  
13-07-2012, 20:12  
Ripper
Moderator globalny
 
Posty: 18.840
Domyślnie RE: Strona dobre-programy

Nie wiem czy jest sens się odwoływać do unijnej dyrektywy, skoro mamy własne uszczegóławiające ją przepisy ustawowe.
Nie wiem co ma tutaj wnieść temat faktury pro-forma - to, co ona oznacza ma się nijak do ewentualnych zobowiązań wynikających z podpisanej umowy.
Ripper jest off-line  
13-07-2012, 20:17  
kamilserek
Użytkownik
 
Posty: 73
Domyślnie RE: Strona dobre-programy

Czyli zacytowana przeze mnie odpowiedź nie ma racji bytu?
Co do faktury pro-forma chodziło mi bardziej o wyszczególnienie zaniedbań ze strony dobrych-programów.
kamilserek jest off-line  
13-07-2012, 20:32  
Ripper
Moderator globalny
 
Posty: 18.840
Domyślnie RE: Strona dobre-programy

To, co mi nie pasowało w tych listach od nich, to uzależnianie wystawienia faktury (tej właściwej) od dokonania wpłaty przez użytkownika - nie znam się na księgowości, ale z mojego doświadczenia wynika, że kolejność jest raczej odwrotna - wystawiana jest faktura i na jej podstawie dokonywana płatność/ Ale, jak piszę, to nie moja domena, więc nie chcę mieszać.
Ripper jest off-line  
Zamknięty temat

Podobne wątki na Forum Prawnym
Wątek
§ Strona dobre-programy-2 (odpowiedzi: 432) W ramach porządków wątku http://forumprawne.org/prawa-konsumenta/322099-strona-dobre-programy.html, cytuję wypowiedź Rippera. Informuję, że...
§ dobre _ programy (odpowiedzi: 1) Bardzo proszę o podpowiedź w kwestii portalu dobre _ programy. W czerwcu przez głupotę zarejestrowałam się na ich portalu /przez swoje gapiostwo,...
§ Wezwanie do zapaty 98 zl, dobre-programy.pl (odpowiedzi: 7) Witam, wlasnie zobaczylam, ze wczoraj wieczorem przyszedl do mnie mail z wezwaniem do zaplaty. Pewnie sprawa ta jest Wam juz znana. Wiec w skrocie:...
§ dobre-programy.pl problem (odpowiedzi: 11) dnia 17.05.2012 przysłali wiadomość Szanowny Panie pachel, w dniu 17.04.2012, o godzinie 14:57:31, korzystając z komputera o adresie fizycznym...
§ Dobre-programy.pl (odpowiedzi: 1) Witam, Niestety niechybnie padłem ofiarą strony dobre-programy.pl. Pomyliłem ich z serwisem z którego korzystam na co dzień dobreprogramy.pl. Jako...
§ portal dobre-programy.pl (odpowiedzi: 3) Niestety należę do tych "naiwnych", którzy zarejestrowali się na tej stronie. Oczywiście nie czytałam regulaminu czego bardzo żałuję i mam nauczkę,...


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:55.