Wykształcenie w USC - Forum Prawne

 

Wykształcenie w USC

Podobno gdzieś w przepisach jest napisane, że kierownik lub zastępca kierownika USC oraz inspektor w USC muszą mieć wykształcenie wyższe. Czy tak faktycznie jest? Czy można dostać namiary na przepis o tym mówiący?...



Wróć   Forum Prawne > Pomoc prawna z zakresu prawa publicznego > Postępowanie administracyjne > Prawo administracyjne


Odpowiedz
 
28-10-2013, 20:49  
MasterKaci
Początkujący
 
Posty: 9
Domyślnie Wykształcenie w USC

Podobno gdzieś w przepisach jest napisane, że kierownik lub zastępca kierownika USC oraz inspektor w USC muszą mieć wykształcenie wyższe. Czy tak faktycznie jest? Czy można dostać namiary na przepis o tym mówiący?
MasterKaci jest off-line  
29-10-2013, 10:59  
alone1973
Użytkownik
 
Posty: 61
Domyślnie RE: Wykształcenie w USC

art. 6a ust. 1 pkt. 5 Prawo o aktach stanu cywilnego - i wszystko jasne.
alone1973 jest off-line  
Odpowiedz

Podobne wątki na Forum Prawnym
Wątek
§ Wykształcenie (odpowiedzi: 1) Jaki rodzaj wykształcenia osiąga się po obronieniu licencjata? Wyższe zawodowe?
§ Wykształcenie (odpowiedzi: 5) Witam, Pracuję od ośmiu lat w jednej i tej samej firmie, mam umowę o pracę na czas określony do 2025 roku, zatrudniając się miałam wykształcenie...
§ Wykształcenie (odpowiedzi: 1) Ukończyłam Zasadniczą Szkołę Zawodową i Zaocze Technikum na podbudowie ZSZ.... Świadectwa z Technikum z powodów dość skomplikowanych jeszcze nie...
§ Wykształcenie .... (odpowiedzi: 3) Pół-roku temu przedłożyłam pracodawcy dyplom magisterski. Dokument szef przyjął i powiedział, że z powodu braku finansów nie podniesie mi...
§ Wykształcenie w SW (odpowiedzi: 2) Witam mam problem. Otóż pracuje od września w SW. W momencie kiedy podejmowana była rekrutacja do służby miałem rozpoczęte studia licencjackie które...
§ Wykształcenie (odpowiedzi: 3) Witam. Mam takie pytanie. Pracowałem w pewnej firmie jako kierowca C+E. Gdy się zatrudniałem w kwestionariuszu podałem, że posiadam średnie...


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:58.