Problemy z pobieraczkiem cz. 2 - Forum Prawne

 

Problemy z pobieraczkiem cz. 2 25

Cytat: Napisał/a kostii89 Jak ktoś pisze listy elektroniczne to zastrasza, a jeśli będzie listownie wezwanie podpisane przez sąd do sprawy to wtedy jest problem... . Wiesz , mógłbym Ci zadawać jeszcze wiele pytań np. : ...Wróć   Forum Prawne > Pomoc prawna z zakresu prawa prywatnego > Prawo cywilne


Odpowiedz
 
25-03-2013, 19:06  
mirosław12
Użytkownik
 
Posty: 171
Domyślnie RE: Problemy z pobieraczkiem cz. 2

Cytat:
Napisał/a kostii89 Zobacz post
Jak ktoś pisze listy elektroniczne to zastrasza, a jeśli będzie listownie wezwanie podpisane przez sąd do sprawy to wtedy jest problem... .
Wiesz , mógłbym Ci zadawać jeszcze wiele pytań np. : dlaczego ktoś kto pisze listy elektroniczne to zastrasza ??? I co daje zapłacenie jak jest " listownie wezwanie podpisane przez sąd do sprawy " ?????

I ja Ciebie nie atakuję , ja zadaję pytania które zada każdy kto to przeczyta. Coś napisałeś - no ale sens tego jest trochę dziwny bo np. sugeruje że wszystkie listy elektroniczne zastraszają a to jest nieprawda . I ja nie mam się domyślać co Ty chcesz przekazać - ja to muszę wyczytać a ponieważ mam jakieś wątpliwości stąd te pytania . I nie irytuj się tak - nie warto.
mirosław12 jest off-line  
25-03-2013, 19:50  
kostii89
Początkujący
 
Posty: 3
Domyślnie RE: Problemy z pobieraczkiem cz. 2

a ja napisałem daj mądre odpowiedzi jak nie masz odpowiedzi na żadne pytania.
problem zastraszania: wpłacie na numer konta kasę inaczej sprawa w sądzie - to jest zastraszanie.

Czytaj to dokładnie i nie szukaj dziury w całym:
Co do sądowych rzeczy się nie znam, czytaj dokładniej co napisałem(kwestia wykształcenia) to nie moja działka, ja tylko podsumowałem fakty które wychwyciłem.

mirosław12 przedstaw swoje własne poglądy na temat kwestii zapłaty za ten serwis.

" I ja nie mam się domyślać co Ty chcesz przekazać - ja to muszę wyczytać a ponieważ mam jakieś wątpliwości stąd te pytania" widocznie myślenia nie uczą w szkole, myślenia i dochodzenia do wniosków musisz dochodzić sam, bo ktoś inny nie będzie z Tobą specjalnie chodził za rączkę i pokazywał nazywając rzeczy jak dziecku. A fakt drugi to taki że Ty nie chcesz nic zrobić dla innych tylko Trolujesz.

I nie sugeruję że każdy list elektroniczny jest zastraszeniem, tylko w tej konkretnej sprawy się tyczy. Biuro windykacyjne na wieść że dane rejestracji są fałszywe straszą groźnymi i innymi czarami prawnymi. Jeśli się im napisze że email był użyty przez osoby 3-cie, to oni mają to głęboko w rowie, bo to Twój email i musisz zapłacić. 13 letnie dziecko się zarejestrowało, oni mają to gdzieś, ma zapłacić i tyle.

Pokaż mi dokładnie gdzie zrobiłem błąd i popraw go tak żeby ktoś inny miał z tego użytek, a nie że ja wprowadziłem w błąd, a Ty w niepewność, że a może jeden miał rację, ale chwila... temu drugiemu się nie podobało coś, chyba ten pierwszy źle napisał, komu mam uwierzyć, komu w takim razie zaufać. Ludzie nawet podświadomie czują niepewność jak ktoś przekreśla zdanie innych, no ale ja się pytam gdzie tu sens? W mojej wypowiedzi akurat teraz nie ma go wcale, bo pisałem myślowe przemyślenia prostego kowalskiego, co zaczął czytać od końca temat na forum.

Moje zdanie było napisane w pierwszym swoim poscie, jak ktoś chce poprawiać, proszę bardzo, ale pytania? Nigdzie nie nie napisałem że mam jakiś papierek prawniczy, z własnej woli nie kłamię w internecie i nie podaję się za byle autorytet, tylko za prostego człowieka który miał taki sam problem jak inni i po prostu zechciało mi się podsumować swoje i innych rozmyślenia i informacje.

Więcej nie wnosze do tematu tej dziwnej "kłótni". Jak Moderator czyta to może mnie zablokować za głoszenie herezji prawnych
kostii89 jest off-line  
25-03-2013, 20:07  
mirosław12
Użytkownik
 
Posty: 171
Domyślnie RE: Problemy z pobieraczkiem cz. 2

Ponieważ zwracasz się do mnie więc pozwolę sobie odpowiedzieć w kilku słowach.

Jeżeli czytam że jak " ktoś pisze listy elektroniczne to zastrasza" to dla mnie to ma takie znaczenie jakie ma . Bardzo mi się podobała ta wyliczanka :

- Jeśli zarejestrowałeś się 3 lata temu to nie wdawaj się w dyskusje i oznaczyć wiadomości jako spam.
- Jeśli 2 lata temu się zarejestrowałeś olej sprawę i oznacz wiadomości jako spam.
- jeśli rok temu to poszukaj jak długo Twój adres email przechwouje dane z adresem ip i danymi logowania(datali i godzinami). Możesz napisać że włamano się na Twoje konto email i ktoś inny, założył konto, po czym dodaj wiadomośći od nich do spamu.
- byłeś niepełnoletni to olej to i żyj dalej, dodaj wiadomości do spamu.

Pytanie - czy już o nic zapytać nie wolno bo zinterpretujesz to jako jakiś " atak " ???
I to by było na tyle , więcej nie chce mi się pisać tylko zastanawia mnie jak Ty czytałeś te ostatnie kilkanaście stron skoro nie wyczytałeś mojego stanowiska w tej sprawie ??? Może powinieneś je jeszcze raz przeczytać .
I zapewniam Cię - nie ma w tym co napisałeś herezji tylko to jest takie jakieś nieskładne przez co mało zrozumiałe ale to jest tylko moje subiektywne wrażenie . Pozdrawiam .
mirosław12 jest off-line  
25-03-2013, 22:35  
Devril
Użytkownik
 
Posty: 34
Domyślnie RE: Problemy z pobieraczkiem cz. 2

Cytat:
Napisał/a mirosław12 Zobacz post
Hmm ale czy on cos zle pisze ... powiem ci ze w miarę sensownie pisze przynajmniej to ostatnie wielkimi literami bo mysli jak Ty ,, i wiele osób ,,
Nie trzeba sie kłócić bo nie ma oco Kwestia wyjaśnień czy tez sprostowań kilku słów czy cos .. Widzisz chłopak chociaz przeczytał i nie spamuje jak inni tego samego bo " nie chce mi sie czytac" wkleje odpowiedza wiec luzik ,, napisz mu w czym problem i tyle
Devril jest off-line  
29-03-2013, 14:41  
azatar
Początkujący
 
Posty: 6
Domyślnie RE: Problemy z pobieraczkiem cz. 2

Witam przeglądałem forum ale nie widze stosownej odpowiedzi na temat mojego problemu z pobieraczek.pl wiec tak dzisiaj czysciłem swoją poczte poniewaz dlugo jej nie przegladalem i 3 marca dostalem oto taka wiadomosc

Niniejszym zawiadamiam, iż Spółka Eller Service S.C. Rafał Peisert, Iwona Kwiatkowska z siedzibą w Sopocie, Al. Niepodległości 658/3, która jest właścicielem serwisu Pobieraczek.pl, korzystając z usług Kancelarii Konsens SA podjęła skuteczne działania prawne w celu wyegzekwowania od Pana zaległej należności w wysokości 94.80zł. Wspólnikom Spółki przysługuje wobec Pana roszczenie odszkodowawcze z tytułu niewywiązania się przez Pana z warunków zawartej umowy (§ 4 ust.1 Regulamin świadczenia usług "Usenet" z dnia 16.04.2010). Jednocześnie informuję, iż w przypadku skierowania sprawy na drogę postępowania sądowego, Spółka Eller Service S.C. wystąpi o zasądzenie od Pana kary umownej w wysokości 334,00zł tytułem nie wywiązania się przez Pana z warunków zawartej umowy.


Dnia 11.12.2011 o godzinie XX:XX:XX ( ) przy użyciu stacji roboczej o adresie IP: (takim i takim ) zamówił Pan w serwisie Pobieraczek.pl usługę dostępu do serwerów Usenet w pakiecie Pobieraczek5 i pomimo wysłanych wezwań do wywiązania się z warunków zawartej umowy, zamówiona usługa nie została do dnia dzisiejszego w sposób całkowity opłacona. Nie budzi żadnej wątpliwości fakt, że pomiędzy Panem a Spółką Eller Service S.C. doszło do zawarcia umowy na mocy ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144 poz. 1204). Podczas rejestracji w serwisie Pobieraczek.pl oświadczył Pan, iż zapoznał się oraz w całości zaakceptował postanowienia obowiązującego regulaminu świadczenia usług "Usenet". W razie niezadowolenia z usługi miał Pan obowiązek w ciągu 10 dni odstąpić od zawartej umowy i zrezygnować z przygotowanego dla Pana konta, pod rygorem obowiązku uiszczenia kary umownej stanowiącej równowartość 100 USD, ustalanej według średniego kursu NBP z pierwszego dnia miesiąca wymagalności roszczenia odszkodowawczego (§ 6 ust. 3 Regulamin świadczenia usług "Usenet" z dnia 16.04.2010


ragnę poinformować, iż rezultatem wewnętrznego postępowania wyjaśniającego oraz weryfikacyjnego jest uzasadnione podejrzenie, że podczas rejestracji w serwisie Pobieraczek.pl zostały podane nieprawdziwe lub niekompletne dane osobowe. Warto nadmienić, iż zgodnie z art. 286. § 1. Kodeksu Karnego (Dz. U. Nr 88 poz. 553), podawanie fałszywych danych osobowych mające na celu wprowadzenie w błąd drugiej Strony umowy nosi przesłankę oszustwa i podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8. Mając na uwadze powyższe pragnę zawiadomić, iż podanie nieprawdziwych danych, może stanowić przesłankę do zawiadomienia właściwych organów ścigania oraz wszczęcia postępowania karnego.

Na dzień 03.03.2013 kwota 94.80zł w sposób całkowity nie została wniesiona. W związku z powyższym wzywam Pana do natychmiastowej dobrowolnej zapłaty długu powstałego wskutek zamówienia usługi Pobieraczek5 (12 miesięczny pakiet) w nieprzekraczalnym terminie 7 dni od otrzymania niniejszego wezwania.

Wszelkie wpłaty należy kierować na następujący rachunek bankowy:
Numer rachunku: 19 1750 1325 0000 0000 1305 6811
Nazwa odbiorcy: Eller Service S.C.
Adres odbiorcy: Al. Niepodległości 658/3, 81-854 Sopot
Tytuł przelewu: PWE/20111211/1970924
azatar jest off-line  
29-03-2013, 14:50  
mirosław12
Użytkownik
 
Posty: 171
Domyślnie RE: Problemy z pobieraczkiem cz. 2

Cytat:
Napisał/a azatar Zobacz post
Witam przeglądałem forum ale nie widze stosownej odpowiedzi na temat mojego problemu z pobieraczek.pl
A ja mam wrażenie że niektórzy czytają jakieś fora ale na pewno nie to .
Z ostatniej chwili - Sąd Apelacyjny utrzymał w mocy nałożone na pobieraczka kary za celowe wprowadzanie w błąd konsumentów. Mądry zrozumie - niemądry nadal będzie pytał co robić.
mirosław12 jest off-line  
29-03-2013, 17:25  
Devril
Użytkownik
 
Posty: 34
Domyślnie RE: Problemy z pobieraczkiem cz. 2

Cytat:
Napisał/a mirosław12 Zobacz post
A ja mam wrażenie że niektórzy czytają jakieś fora ale na pewno nie to .
Z ostatniej chwili - Sąd Apelacyjny utrzymał w mocy nałożone na pobieraczka kary za celowe wprowadzanie w błąd konsumentów. Mądry zrozumie - niemądry nadal będzie pytał co robić.

mozesz mi pokazac gdzie to wyczytałes? bo mi przyszło to samo co jemu ,., i juz nie od pobieraczka tylko od windykacji prawnej ,,, no i juz sie zastanawiam co dalej ,,, bo jednak cos działaja :/ ... Tylko jedno mnie zastanawia jak oni chca cos wprowadzac do sądu skoro nie znaja danych poprawnych u wielu osob tak jest ,, wiec co podadza nie istniejaca osobe do sadu ? nie czaje ich ...
Devril jest off-line  
29-03-2013, 17:30  
FreeG
Przyjaciel forum
 
FreeG na Forum Prawnym
 
Posty: 8.463
Domyślnie RE: Problemy z pobieraczkiem cz. 2

Cytat:
Napisał/a Devril Zobacz post
nie od pobieraczka tylko od windykacji prawnej
A zastanowiłeś co to jest za tajemnicza "windykacja prawna"?
FreeG jest off-line  
29-03-2013, 17:51  
Krupek28
Początkujący
 
Posty: 23
Domyślnie RE: Problemy z pobieraczkiem cz. 2

Pobieraczek.pl zapłaci 240 tys. zł za wprowadzanie internautów w błąd

Sąd Apelacyjny potwierdził decyzję prezes UOKiK-u nakładającą na właścicieli serwisu Pobieraczek.pl prawie 240 tys. zł kary za naruszanie zbiorowych interesów konsumentów. Wyrok jest prawomocny.

Decyzję w sprawie Pobieraczek.pl UOKiK podjął trzy lata temu. Urząd wszczął postępowanie przeciw właścicielowi serwisu, spółce Eller Service, po licznych skargach konsumentów, którzy założyli na nim konto skuszeni hasłami „10 dni pobierania za darmo” i „Tak, chcę testować przez 10 dni” sugerującymi, że ta usługa nic nie kosztuje. W rzeczywistości moment rejestracji na portalu był pierwszym dniem obowiązywania odpłatnej umowy, zawieranej nawet na rok. Ponadto opłata naliczana była już od pierwszego dnia, a nie dopiero po 10 dniach.

UOKiK za wprowadzanie konsumentów w błąd nałożył na Eller Service karę w wysokości 239,14 tys. zł. Spółka odwołała się od tej decyzji, jednak w lutym ub.r. potwierdził ją Sąd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, a 27 marca br. - Sąd Apelacyjny, zdaniem którego takie działanie Eller Service miało charakter umyślny, dlatego wysokość kary finansowej jest prawidłowa.

Rok temu UOKiK nałożył na właściciela Pobieraczek.pl kolejną karę - 215 tys. zł za grożenie użytkownikom w mailach w celu wyegzekwowania opłaty za korzystanie z serwisu, przy czym ta decyzja nie jest jeszcze prawomocna . Dodatkowo pozew zbiorowy przeciw serwisowi złożyły oszukane przez niego osoby

Z początkiem br. Pobieraczek.pl zawiesił działalność - na stronie nie mogą się już rejestrować nowi użytkownicy.
źródło; Pobieraczek.pl zapłaci 240 tys. zł za wprowadzanie internautów w błąd
Krupek28 jest off-line  
29-03-2013, 18:02  
Devril
Użytkownik
 
Posty: 34
Domyślnie RE: Problemy z pobieraczkiem cz. 2

Cytat:
Napisał/a FreeG Zobacz post
A zastanowiłeś co to jest za tajemnicza "windykacja prawna"?
no niewiem bo takie zacne nowe logo maja z numerem do pobieraczka .. byl on w poprzednich @ tyle wiem .. kurde bo juz zaczela by sie ta rozprawa pozwu zbiorowego i było by wiadomo przez sad
Devril jest off-line  
29-03-2013, 18:23  
ania-panna1
Początkujący
 
Posty: 18
Domyślnie RE: Problemy z pobieraczkiem cz. 2

Zauważ, ze adres mailowy tego biura windykacji jest taki sam jak Pobieraczka , czyli no-reply@pobieraczek.pl

Ja już dostałam 4 maile z wezwaniem i 1 list zwykły, mimo ze wysłałam im mailem odstąpienie od umowy (zmieściłam się w 3 miesiącach) i oświadczenie o unieważnieniu umowy (też mailem), a mimo to nadal wysyłają swoje
ania-panna1 jest off-line  
29-03-2013, 19:31  
mirosław12
Użytkownik
 
Posty: 171
Domyślnie RE: Problemy z pobieraczkiem cz. 2

Cytat:
Napisał/a Devril Zobacz post
no niewiem bo takie zacne nowe logo maja z numerem do pobieraczka ..
Oczywiście traktuję to jako dowcip bo to wszyscy wiedzą że owa " windykacja " to nikt inny jak ci oszuści z pobieraczka.


ania-panna1 - Aniu , jesteś przykładem na to że to są oszuści. Napisałaś odstąpienie jak pozwalają Ci na to zapisy prawne więc jeżeli jakaś umowa była - to już jej nie ma i mogą sobie pisać co chcą , ile chcą i na czym chcą - bo tylko to mogą.
mirosław12 jest off-line  
29-03-2013, 20:24  
ania-panna1
Początkujący
 
Posty: 18
Domyślnie RE: Problemy z pobieraczkiem cz. 2

Miły Mirku, ja ich maile i listy mam głęboko w nosie, przeczytałam wszelkie artykuły na temat działań Pobieraczka i wiem że nie muszę sie niczego obawiać.
pozdrawiam

i życzę wszystkim pogody ducha i uśmiechu
ania-panna1 jest off-line  
29-03-2013, 21:15  
cichy799
Początkujący
 
Posty: 3
Domyślnie RE: Problemy z pobieraczkiem cz. 2

WItam ponownie kilka dni temu (nawet nie zauważyłem) dostałem od nich kolejny e-mail, po ostatnim moim pobycie jeszcze raz dziękuję mirkowi co wpoił mi pogodę ducha gdy miałem wątpliwości Pamiętam też że szukaliście więcej informacji by sobie z nich pośmiać czy coś takiego, czy szukacie wyzwań, nie pamiętam już za dobrze, także kilka dni temu dostałem e-mail i jak na życzenie wklejam ów wiadomość, proszę, nie wiem za bardzo co tam jest wyrywkowo tylko przeleciałem by moje dane zakryćEller Service S.C.
Rafał Peisert, Iwona Kwiatkowska
Al. Niepodległości 658/3
81-854 Sopot
NIP 584-265-87-31, REGON 220665002 Sopot, 24.03.2013


Moje dane


OSTATECZNE PRZEDSĄDOWE WEZWANIE DO ZAPŁATY

Szanowny Panie

W związku z brakiem uiszczenia należnej płatności wskazanej w treści ZAWIADOMIENIA, PRZEDSĄDWOWEGO WEZWANIA DO ZAPŁATY z dnia 2012-04-17, (Sygnatura sprawy: PWDZK/20101220/109247) niniejszym zawiadamiam, iż Wspólnicy Eller Service s.c. Rafał Peisert, Iwona Kwiatkowska z siedzibą w Sopocie, Al. Niepodległości 658/3, właściciele serwisu Pobieraczek.pl, korzystając z usług Kancelarii Konsens S.A. podjęli skuteczne działania prawne w celu wyegzekwowania od Pana zaległej należności za zamówioną usługę w wysokości 94,80 zł. Wspólnikom Spółki przysługuje wobec Pana roszczenie odszkodowawcze z tytułu niewywiązania się przez Pana z warunków zawartej umowy (§ 4 ust.1 ">Regulaminu świadczenia usług "Usenet" z dnia 16.04.2010). Jednocześnie informuję, iż w przypadku skierowania sprawy na drogę postępowania sądowego, Wspólnicy Eller Service s.c. wystąpią o zasądzenie od Pana kwoty kary umownej w wysokości 307,53 zł tytułem nie wywiązania się przez Pana z warunków zawartej umowy.

Dnia 20.12.2010 o godzinie 17:31:01 przy użyciu stacji roboczej o adresie IP: xxx.xxx.xxx.xxx zamówił Pan w serwisie Pobieraczek.pl usługę dostępu do serwerów Usenet w pakiecie Pobieraczek5 i pomimo wysłanych wezwań do wywiązania się z warunków zawartej umowy, zamówiona usługa nie została do dnia dzisiejszego w sposób całkowity opłacona. Nie budzi żadnej wątpliwości fakt, że pomiędzy Panem a Wspólnikami Eller Service S.C. doszło do zawarcia umowy na mocy ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144 poz. 1204). Podczas rejestracji w serwisie Pobieraczek.pl oświadczył Pan, iż zapoznał się oraz w całości zaakceptował postanowienia obowiązującego regulaminu świadczenia usług "Usenet". W razie niezadowolenia z usługi miał Pan obowiązek w ciągu 10 dni odstąpić od zawartej umowy i zrezygnować z przygotowanego dla Pana konta, pod rygorem obowiązku uiszczenia kary umownej stanowiącej równowartość 100 USD, ustalanej według średniego kursu NBP z pierwszego dnia miesiąca wymagalności roszczenia odszkodowawczego (§ 6 ust. 3 Regulamin świadczenia usług "Usenet" z dnia 16.04.2010).

Na dzień 24.03.2013 kwota 94.80 zł w sposób całkowity nie została wniesiona. W związku z powyższym po raz ostatni wzywam Pana do natychmiastowej dobrowolnej zapłaty długu powstałego wskutek zamówienia usługi Pobieraczek5 (12 miesięczny pakiet) w nieprzekraczalnym terminie 7 dni od otrzymania niniejszego wezwania. W przypadku niedokonania wskazanej płatności, sprawa zostanie bez kolejnego wezwania przekazana na drogę postępowania sądowego.

Wszelkie wpłaty należy kierować na następujący rachunek bankowy:
Numer rachunku: 19 1750 1325 0000 0000 1305 6811
Nazwa odbiorcy: Eller Service S.C.
Adres odbiorcy: Al. Niepodległości 658/3, 81-854 Sopot
Tytuł przelewu: OWE/20101220/1109247

Gotowy blankiet wpłaty może Pan wygenerować pod adresem https://www.pobieraczek.pl/przelew.p...%2BwNm9YF80%3D

W sytuacji braku wpłaty wyżej wymienionej kwoty informacja o zadłużeniu może zostać ujawniona w Biurze Informacji Gospodarczej, na podstawie Ustawy z dnia 9 kwietnia 2010 r. o udostępnianiu informacji gospodarczych i wymianie danych gospodarczych (Dz.U. Nr 81, poz. 530). Jednocześnie informujemy, że dłużnicy notowani w Biurze Informacji Gospodarczej, zgodnie z art. 24 ust. 2 Ustawy, mają utrudniony dostęp do usług finansowych (kredytów, leasingu, sprzedaży ratalnej), usług telekomunikacyjnych i multimedialnych (możliwość kupna telefonu w abonamencie, zawarcia umowy na szerokopasmowy dostęp do Internetu, telewizję kablową i satelitarną), wynajmu nieruchomości (np.: mieszkania, biura, magazynu, placu) i wielu innych.


Dowód wpłaty oraz wszelkie pytania proszę kierować na adres poczty elektronicznej: windykacja@pobieraczek.pl

W przypadku pytań proszę o kontakt:
tel. 58 553 20 00, fax: 58 553 21 00 Z poważaniem,

Marek Jaworski
Biuro Windykacji Prawnej


przyjemnej zabawy
cichy799 jest off-line  
29-03-2013, 21:30  
mirosław12
Użytkownik
 
Posty: 171
Domyślnie RE: Problemy z pobieraczkiem cz. 2

cichy799 - witaj ale muszę to napisać - mimo że jakoś się znamy - że wkleiłeś to jako .... sam nie wiem który ale dużo tego było więc i zabawy a tym bardziej wyzwania już nie ma
Ale - dzięki za dobre chęci i dobre słowo .
mirosław12 jest off-line  
Odpowiedz

Podobne wątki na Forum Prawnym
Wątek
§ problem z pobieraczkiem (odpowiedzi: 1) Witam, mam problem z pobieraczkiem Przez 1.5 roku byłspokój od kiedy napisałem o odstąpieniu od umowy ponieważ przez 3 miesiące nie wysłali mi...
§ Problem z pobieraczkiem (odpowiedzi: 2) Witam serdecznie. Mam problem z pobieraczkiem.Zalogowałam się na ich stronie,ale żadnego pliku nie ściągnęłam.A oni wysłali ma po miesiącu emalia z...
§ probem z pobieraczkiem (odpowiedzi: 1) mój 11 letni syn wszedł na stronę pobieraczek5, nie wysyłał do nich żadnego smsa potwierdzającego ani nie korzystał z ich usług ,dzisiaj przyszło...
§ Problem z Pobieraczkiem (odpowiedzi: 1) Witam chciałbym się dowiedzieć co sądzicie o postępowaniu osób zarządzających stroną internetową pobieraczek.pl, ponieważ jakies 2 lata temu moja...
§ Problem z pobieraczkiem (odpowiedzi: 1) Witam, mam wielki problem ze strona "Pobieraczek ", weszłam na ta strone, kolezanka podała na 1 str. moj mail, i nic wiecej, była wiadomosć, ze moge...
§ problem z pobieraczkiem (odpowiedzi: 1) Witam,mam taki problem,siostra nie przeczytala dobrze regulaminu i wypelnila formularz na stronie pobieraczek.pl gdzie 10 dni miala testowac...


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:54.