Krajowy rejestr zadłużonych - formularze i wnioski - Forum Prawne

 

Krajowy rejestr zadłużonych - formularze i wnioski

Dzień dobry wszystkim Forumowiczom, Szukam informacji i pomocy w związku z używaniem systemu online dla upadłych - zgodnie z nowymi przepisami. Liczę, że może ktoś już przerabiał podobną sytuację. Chciałbym złożyć wniosek o umorzenie swojej ...Wróć   Forum Prawne > Pomoc prawna z zakresu prawa publicznego > Prawo gospodarcze


Odpowiedz
 
14-05-2022, 13:18  
PracowniaFM
Początkujący
 
Posty: 2
Domyślnie Krajowy rejestr zadłużonych - formularze i wnioski

Dzień dobry wszystkim Forumowiczom,

Szukam informacji i pomocy w związku z używaniem systemu online dla upadłych - zgodnie z nowymi przepisami. Liczę, że może ktoś już przerabiał podobną sytuację.

Chciałbym złożyć wniosek o umorzenie swojej upadłości (w swoim imieniu). Złożenie przez skrzynkę podawczą sądu nie zostało uwzględnione, wersja papierowa również nie - logiczne. Mam problem ze znalezieniem właściwego wniosku/formularza na KRZ (są wnioski dla syndyka i dla sądu o umorzenie z urzędu), ale nie potrafię znaleźć wniosku o umorzenie dla upadłego.

Sąd zasugerował, żebym złożył wniosek przeznaczony dla umorzenia z urzędu i opisał go w taki sposób, żeby było jasne, że dotyczy wniosku w imieniu upadłego. Zanim to zrobię, chciałbym zapytać czy ktoś przerabiał coś podobnego?

Wniosek papierowy został złożony w dokumentacji ale sąd nie nadał mu biegu z uwagi na sposób złożenia niezgodny z ustawą. Wniosek przez skrzynkę podawczą na stronie sądu również nie został zaakceptowany.

Dziękuję!
PracowniaFM jest off-line  
Odpowiedz

Podobne wątki na Forum Prawnym
Wątek
§ Krajowy Rejestr Długów (odpowiedzi: 3) Mam niesplacony kredyt odnawialny w 2003 rok i niespalcony telefon na abonament 2003 chcialem to uregulowac nie mieszkam wPolsce 13 lat sprawdzilem...
§ krajowy rejestr długów (odpowiedzi: 4) Witam, Jak napisac wypowiedzenie umowy z KRD? Wiem jak ma to wyglądać tylko co mam wpisać jako treść wypowiedzenia? Może ktoś rezygnował z ich...
§ krajowy rejestr długów (odpowiedzi: 0) Witam. Chciałabym zapytać jak napisać pismo, aby wykreślono mnie z Krajowego Rejestru Dłużników?
§ krajowy rejestr (odpowiedzi: 6) mam zakaz stadionowy na 2 lata zwiazany z art. 50KW. czy jestem wpisany w KRK ?? z górydziekuje za odpowiedz :)
§ Krajowy Rejestr Długów (odpowiedzi: 2) Tak się zastanawiam. Czy to jest firma państwowa, czy może prywatna?


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:45.