wniosek o warunkowe zwolnienie - Forum Prawne

 

wniosek o warunkowe zwolnienie

Witam Kara pozbawienia wolności w systemie dozoru elektronicznego. Mija właśnie połowa. Czy wniosek o warunkowe zwolnienie winny być napisany na konkretnym wzorze, czy może być napisany własnorecznie z zachowaniem pewnych wymogów? Jeśli w/w wniosek składam ...Wróć   Forum Prawne > Pomoc prawna z zakresu prawa publicznego > Prawo karne > Prawo karne wykonawcze


Odpowiedz
 
08-02-2019, 21:03  
Brema
Początkujący
 
Posty: 11
Domyślnie wniosek o warunkowe zwolnienie

Witam
Kara pozbawienia wolności w systemie dozoru elektronicznego. Mija właśnie połowa. Czy wniosek o warunkowe zwolnienie winny być napisany na konkretnym wzorze, czy może być napisany własnorecznie z zachowaniem pewnych wymogów?
Jeśli w/w wniosek składam za pośrednictwem poczty, kiedy powinna być uiszczona opłata za niego? Jesli wcześniej to mam wyslac potwerdzenie zapłaty wraz z wnioskiem? Czy to się reguluje jakoś później?
Proszę o pomoc i z góry dziękuję.
Pozdrawiam.
Brema jest off-line  
09-02-2019, 12:11  
mnow8
Stały bywalec
 
Posty: 3.263
Domyślnie RE: wniosek o warunkowe zwolnienie

Cytat:
Czy wniosek o warunkowe zwolnienie winny być napisany na konkretnym wzorze, czy może być napisany własnorecznie z zachowaniem pewnych wymogów?
Nie ma jednego konkretnego wzoru. Ważne, by była sygnatura wyroku, z którego odbywasz karę i uzasadnienie. Opłata musi być.
mnow8 jest off-line  
Odpowiedz

Podobne wątki na Forum Prawnym
Wątek
§ warunkowe zawieszenie kary czy wniosek o warunkowe przedterminowe zwolnienie z odbywa (odpowiedzi: 25) Mam dylemat jakie pismo wystosować do Sądu. Czy wniosek o warunkowe zawieszenie kary czy wniosek o warunkowe przedterminowe zwolnienie z odbywa...


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:54.