nękanie Radiacją EM, mikrofalami, wszczepiono implanty - Forum Prawne

 

nękanie Radiacją EM, mikrofalami, wszczepiono implanty

Witam, pisze w dość nietypowej sprawie, pewnie wielu nie uwierzy w to przez co przechodzę, ale postaram się odpowiedzieć na wszelkie wątpliwości. Mam do Was pytania: -Jakie muszę mieć podstawy, czy muszą być dizyczne dowody, ...Wróć   Forum Prawne > Pomoc prawna z zakresu prawa publicznego > Prawo karne


Zamknięty temat
 
22-11-2013, 00:08  
blokowany
Początkujący
 
Posty: 3
Domyślnie nękanie Radiacją EM, mikrofalami, wszczepiono implanty

Witam, pisze w dość nietypowej sprawie, pewnie wielu nie uwierzy w to przez co przechodzę, ale postaram się odpowiedzieć na wszelkie wątpliwości.

Mam do Was pytania:

-Jakie muszę mieć podstawy, czy muszą być dizyczne dowody, by podać do sądu osoby, stosujący na mnie technologie mikrofalowe (tzw głosy w głowie, syntetyczna telepatia), Radiacje EM, ogólnie zaawansowaną technologię ?

-Jakie powinienem mieć dowody, znane mi osobiście osoby, co do których mam pewność że odpowiadają za nękanie mnie 24/7, programowanie mnie podczas snu, wszczepianie mikro nadajników, udostępnianie mikronadajników w celu wszczepienia, torturowanie mojej psychiki, ten proceder nazywają "zakładaniem blokad".
Bezpośrednio brało w tym udział ok 15 osób w sposób bardzo intensywny, wszystkich znam, jednak sposób w jaki tego dokonywali wykracza poza normalne nazewnictwo.
Torturują mnie zaawansowanymi technologiami oraz zdolnościami PSI, wpływają na moje myśli, układ psychoruchowy, semantyczny, itd fachowo nazywa się to halucynacjami i to w każdym z możliwych wersji omamów jednak mam 100% pewność tego, że przeprowadza się to na mnie w sposób sztuczny, Radiacją EM, mikrofalami, falami ELF. Służą temu mikro elektrody, które potajemnie wmontowano podskórnie, komentują w głowie wszystkie moje myśli które zresztą słyszą, rozumieją i dublują werbalnie. Wiem że to o czym pisze możesz odebrać jako co najmniej schizofrenie, jednak nie potrafię udowodnić czynów jakie się na mnie przeprowadza przy jednocześnie społecznym przyzwoleniu na ten proceder. Jak jeszcze dodam że nawet ksiądz jest w to zamieszany, praktycznie wszyscy w mojej okolicy mną sterują, nawet policjant który był w moim domu wie że jestem "bezpieczny" tak mnie, lub takich jak ja nazywają, mam "pozakładane blokady" implanty, blokują moje myśli, nie mam absolutnie koncentracji, nie pozwala mi się rozmyślać, jedynie mówię myślami, wszystkiemu towarzyszy nieustanny pisk w uszach, z jednej strony głośniej, bo mam wszczepione w kanale słuchowym jakieś "słuchawki" tak to nazywają moi oprawcy, podejrzewam że dzięki nim wpływają na moje fale mózgowe, sterują moim umysłem, mam bardzo wiele powodów by uważać że padłem ofiarą kontroli umysłu. Jednocześnie nie mam żadnych fizycznych dowodów poza implantami w moim organizmie.

Szokujące jest to że praktycznie wszyscy w mojej okolicy brali udział w programowaniu mnie, zupełnie jakbym zaczął w pewnym momencie życie jako ktoś zupełnie inny, zaczęli gadać w mojej głowie znani mi od bardzo dawna ludzie. Robili to wszyscy mieszkańcy mojej bardzo małej miejscowości, ale ok 15 osób wybitnie odbiło się na mojej psychice, wśród nich są 2 osoby które udostępniły mikro implanty "słuchawki" i jakieś jeszcze nadajniki w karku pod włosami mam wszczepione po obu stronach. Jest tez osoba która rozgryzła moją psychikę i sposób programowania mnie, sterowania. Reszta psychicznie i fizycznie zdalnie torturowali mnie, najgorsze mam juz za sobą gdy zaczęłem reagować myślami na ich werbalne sugestie zostawili mnie w tym etapie i tak tkwię już od niespełna roku, nie pozostawiając żadnych śladów, mają czyste ręce.

W jaki sposób mogę poddać ich badaniu wariografem ?

U kogo szukać pomocy, wiem że w Polsce nie ma instytucji zajmującej sie ofiarami kontroli umysłu, ale za granicę nie wyjadę. ?

W jaki sposób mógłbym doprowadzić ich do sądu, jeśli praktycznie wszyscy wiedzą co się ze mną wyprawia, nie ma wśród mnie osoby która nie bierze w tym udziału, nawet moich niegdyś dobrych znajomych zmuszono by się znęcali nade mną psychicznie, słyszałem ich po prostu w głowie gdziekolwiek w tamtym momencie się znajdowali, komunikowali się ze mną, jakbym miał telefony w uszach. Gdy mnie łagodniej traktowali, bo było im mnie najzwyczajniej szkoda, inni kazali im by mnie brutalnie traktowali i mówili to nieustannie śmiejąc się, wesoło im było gdy się znęcano nad moją bezbronną lecz świadomą psychiką, byłem i nadal jestem utrzymywany jakby w stanie hipnotycznym za każdym razem gdy się ktoś z nich odezwie. Nie da się tego cierpienia opisać ale za te ich czyny nie ma kary która by to zrekompensowała, mówię szczerze. Nawet w tym momencie dyktują/ komentują to co piszę.

Gdzie mogę odnaleźć pomoc?,
jestem bezradny w tym temacie,
mam pustkę w głowie, za długo im na to pozwalałem nie szukając pomocy. Był to tak niewyobrażalny atak na mnie, bez zasad, ani zahamowań, robią ze mną co chcą, stymulują narządy, powodują fizyczny ból nie do wytrzymania, zmieniają mój stan emocjonalny w werbalny sposób, jak komendy dla mojego umysłu, podświadomości, które wykonuję bezwarunkowo, jakbym był obserwatorem w swoim ciele, mają nade mną większą kontrole niż ja sam! To jest chore, do czego są zdolni, nawet nie wiem czym im się naraziłem, ktoś wydaje im takie polecenia, jakieś tajne służby w tym kraju ? Wszyscy jednogłośnie, bez wahania w głosie sterują mną, komentują z oddali...

Chyba nie muszę dodawać, że nie ma wśród NICH odważnej osoby która by zeznawała na moją korzyść, świadka, wszyscy działają w tym samym celu, co najwyżej złożą jakiś wniosek o przebadanie mnie psychiatryczne. Moje wszystkie objawy na to wskazują, obawiam się że nikogo nie przekonam do swojej racji, łatwiej w tym kraju zwalić na choroby psychiki. Jeśli miałbym zdjęcia z prześwietlenia implantów, byłby to jakiś znaczący dowód by przeprowadzić śledztwo (chociaż nie mam zaufania) ?


Proszę o pomoc!
blokowany jest off-line  
22-11-2013, 01:15  
ppp45
Zbanowany
 
Posty: 1.435
Domyślnie RE: nękanie Radiacją EM, mikrofalami, wszczepiono implanty

Mam nadzieję, że nie jest to jakiś przykry żart, ale sądząc po długości posta chyba nie...

Masz objawy schizofrenii (ściślej schizofrenii paranoidalnej). Potrzebujesz kontaktu z lekarzem psychiatrą. Piszesz, że prześladują Cię osoby z najbliższego otoczenia, więc pojedź do najbliższego miasta i tam zapisz się do lekarza.

Piszesz, że jesteś świadom omamów, ale są one wywoływane w sposób sztuczny. Dlaczego tak wnioskujesz? Implanty i nadajniki w twojej głowie też mogą być omamami. Zapewne nie takiej odpowiedzi oczekiwałeś, ale spróbuj na to spojrzeć z tej perspektywy. Żebyś nie pomyślał, że Cię olewam, odpowiem na Twoje pytania.

Aby podać te osoby do sądu, potrzebujesz fizycznych dowodów. Skoro wykorzystują technologię, powinny takowe istnieć. Gdyby natomiast ktoś nękał Cię za pomocą, jak to ująłeś PSI, to ciężko byłoby to udowodnić, bo nie ma nawet dowodów na istnienie zdolności psionicznych. Poza tym, gdyby takie coś faktycznie miało miejsce, a więc torturowanie człowieka i eksperymentowanie na nim (jednak twój opis jest dość niewiarygodny), sprawą z urzędu zajęłyby się organy ścigania, ofiara nie musiałaby sama zgłaszać się do sądu.

Mówisz, że nie masz żadnych fizycznych dowodów poza implantami w organizmie. To wystarczający dowód, ale skąd wiesz, że nie są to omamy? Przecież nie możesz ich zobaczyć. Pomyśl, dlaczego wszyscy mieszkańcy mieliby wziąć udział w czymś takim? To powinno dać Ci do myślenia.

Instytucji z założenia zajmujących się ofiarami kontroli umysłu raczej nie znajdziesz. Gdyby faktycznie prowadzono na Tobie tego rodzaju eksperymenty, potrzebowałbyś później pomocy lekarzy psychiatrów a następnie psychologów, którzy oceniliby Twój stan, zniszczenia i spróbowaliby Ci pomóc i przeprowadzić terapię. Tak więc może pójdziesz do psychiatry od razu, bo nawet jeśli masz rację, żaden sędzia czy policjant nie pomoże w sprawie implantów, i tak będziesz potrzebował lekarza.

Co do badania wariografem, załóżmy, że wszyscy podejrzani zostaliby przebadani. Uwierz mi jednak, że nie poprawi to Twojej sytuacji. Jeśli jesteś chory, badanie nic nie wykaże (chyba że omyłkowo). Jeśli masz rację, osoby dysponujące taką technologią, którą opisujesz, raczej nie miałyby problemu z oszukaniem prymitywnego wariografu.

Co do prześwietlenia, i tak potrzebujesz na nie skierowania od lekarza. Tak więc proszę Cię, zapisz się do lekarza jak najszybciej. Nie masz nic do stracenia. Nigdy w życiu się nie pomyliłeś? Może to ja mam rację?
ppp45 jest off-line  
22-11-2013, 14:32  
blokowany
Początkujący
 
Posty: 3
Domyślnie RE: nękanie Radiacją EM, mikrofalami, wszczepiono implanty

Gdybym miał wątpliwości jakiekolwiek napisał bym "może, domyslam się, nie jestem pewien itd" jednak nie mam ich wcale, wszystko piszę rzetelnie, jednocześnie wiem że z góry jestem przegrany.

Przecież pisałem, żebyś tego nie uznał za schizofrenie. Zapoznaj się z opisem "ofiar broni psychotronicznej" bo sa takie na całym świecie, wpisz po angielsku znajdziesz bardzo dużo podobnych mi ofiar. Jednak w odróżnieniu do wielu z nich, znam swoich oprawców, nie ukrywają tego PRZEDE WSZYSTKIM dlatego że wszyscy wyrażają ciche przyzwolenie na niewolenie mnie, odbieranie mi kontroli nad włąsnym umysłem oraz ciałem. Wszyscy wiedzą o tym że mam pozakładane blokady, nie przypisuj temu schizofrenii, bo nie wiem czy schizofrenik byłby w stanie napisać logicznego zdania. Nie poczuwaj się do bycia ekspertem, ja szukam pomocy. Nawet jeśli wiem że będzie bardzo trudno, wiem że wśród czytających także znajdują się osoby które sa dobrze rozeznane w tym procederze, jaki i osoby nieświadome że też są ofiarami, jednak dyskretnie z nimi się obchodzi, ale nie o tym chciałem pisać.
Zmuszasz mnie do obrony, bym jednocześnie brnął w bezsensownym kierunku, bo lekarz psychiatra akurat nie jest w stanie mi w niczym pomóc, jedynie zaszkodzić kierując na leczenie, przepisać otępiające neuroleptyki, więc nie drąż tego tematu. Ja doskonale wiem co mi robią, ale nie są to sposoby którymi mógłbym was jednoznacznie przekonać do swojej racji, liczę się z tym, bo szukam pomocy w sieci od dość dawna.

Technologia jest wojskowa, ale co więcej specjalni do tego celu stworzona, by wykluczać z życia normalnych ludzi, by blokować myśli, dosłownie blokować! myśleć tylko o tym co przesyłają do mojej głowy i przetwarzają mikrofalami z implantów, nakładając fale ELF na mój mózg, korę mózgową. Nie chcę pisać szczegółów, bo nie chcę nikogo przekonywać, jeśli kogoś to interesuje niech poszuka w sieci. Ja wiem że wszystko co na mnie robią istnieje na prawdę, nie ma mowy o omamach, chociaż potrafią przesyłać do głowy obrazy, ich głosy i wiele więcej.
Jeśli interesują cię szczegóły to pisz na PM, w tym miejscu potrzebuje jedynie rady prawnej.
Jak z rzekomo przegranej sytuacji, doprowadzić ich pod wymiar sprawiedliwości, by odpowiedzieli za powodowanie na mnie niewyobrażalnego cierpienia 24/7


jeśli chodzi o zdolności PSI są dowody i to bardzo wiele jednak za oceanem lub na wschodzie na korzystanie z ludzkich naturalnych zdolności PSI, wiele nieoficjalnie, bo chyba powinno być zrozumiałe że tego typu eksperymenty sa prowadzone jako ściśle tajnie, nawet jeśli podają oficjalnie że nie mają z tym nic wspólnego.

Pytanie mam : czy sam mogę formułować pytania zadawane wariografem ?
Czy musiał bym polegać na ułożonych przez kogoś, pomijające najważniejsze szczegóły, wręcz ułożone przez osobę która może wiedzieć o co ich oskarżam, by pozostało wszystko nadal w tajemnicy. Mam bardzo poważne ku temu wątpliwości, bardzo dużo osób jest w to biernie lub czynnie zaangażowana, stosują syntetyczną telepatię dublując moje myśli, wszyscy wiedzą jak ze mną postępować gdy słyszą moje myśli. Nie jestem odosobniony, wielu po prostu nie ma tej świadomości co ja, lub posłusznie daje wiarę diagnozie schizofrenii i poddaje się leczeniu objaw, bo przyczyny wciąż są nierozpoznane przez ofiarę, a wszyscy w koło nie chcą pomagać, chociaż wiedzą co jest grane. Nie wierze że lekarze są nieświadomi, wszyscy podobnie jak ludzie w moim otoczeniu rozmawiając ze mną wprost udają normalność, a po chwili słyszę w głowie z oddali jak komentuje wszystko to co akurat widzę (widzi to co ja). Chyba za bardzo chcę was przekonać, nie jestem schizofrenikiem, nawet jeśli wiem że nawet jednym z objawów jest zaprzeczanie swojej diagnozie, lecz zauważ że to TY mi próbujesz zaprzeczać, nie będąc w mojej skórze, nie doświadczając tylu krzywd co ja, od każdej nawet przypadkowo napotkanej osoby się zdarzało.
Ludzie na każdym stanowisku mogą być w to zaangażowani, nie dostrzegasz tego bo nie wiesz tego co ja, jak z tym wygrać, jeśli wiem że siebie nawzajem wybielają, kto ma wiedzieć ten wie, my, ofiary mamy nie wiedzieć.
Z resztą mój przypadek jest tak niesamowity, mówię ze szczegółami, że jeszcze bardziej jest nieprawdopodobny.
Wolał bym abyś komentując mnie skupił się na udzieleniu pomocy, wykluczył możliwość nazywania mnie schizofrenikiem, jeśli dalej będziesz mnie tak komentował nabieram przekonania że jesteś jednym z tych ludzi i masz kogoś na sumieniu, jeśli tacy ludzi mają sumienie.

Cytat:
Napisał/a ppp45 Zobacz post
gdyby takie coś faktycznie miało miejsce, a więc torturowanie człowieka i eksperymentowanie na nim (jednak twój opis jest dość niewiarygodny), sprawą z urzędu zajęłyby się organy ścigania, ofiara nie musiałaby sama zgłaszać się do sądu.
A gdyby organy ścigania nie kwapiły się do podjęcia ścigania, nie mam przecież dowodów, jak udowodnić że wszyscy działają w zmowie ? Ja nam przeciwko wszystkim, którzy sterują mną z oddali, widzą wszystko jakby patrzeli moimi oczyma komentując jednocześnie, lub nawet kierując moim wzrokiem.
Jak miałbym ich nakłonić do czegoś, jeśli nie wiedzą jak z tym walczyć, gdzie szukać, wypytają wszystkich podejrzanych sami jednocześnie wiedząc że mam pozakładane blokady. Pisałem o policjancie, który był u mnie w domu i słyszałem jak rozmawiał z mamą że "jestem bezpieczy" mam pozakłądane "blokady", rozumiesz ? Wszystko odbywa się tajnie, robi się z nas wariatów, jeśli tak jak ja orientuje sie we wszystkim, torturują mnie 24/7 nie zostawiając ani chwili na spokój, wyciszenie, koncentracje, mam taki chaos w głowie że sobie tego nie wyobrażasz, gdy myślę ktoś gada jednocześnie i myślę wtedy już tylko o tym co ktoś gadał. Kontrolują mnie we 2 lub więcej, jeden komentuje czynności, steruje moim układem psychoruchowym, inny steruje myślami bym myślał o tym co robię, widze itd nie potrafię przekonać jeśli wszystko z góry wykluczasz.

Pozdrawiam, licze na pomoc jakiegoś studenta prawa, prawnika, kogoś kto uwierzy.
Boga nikt nie słyszał a wielu mu uwierzyło, ja słyszę głosy w głowie i nikt nie chce mi uwierzyć.
blokowany jest off-line  
22-11-2013, 15:15  
Custos Legum
Stały bywalec
 
Posty: 1.594
Domyślnie RE: nękanie Radiacją EM, mikrofalami, wszczepiono implanty

Złóż zawiadomienie do Straży Miejskiej
Custos Legum jest off-line  
22-11-2013, 15:27  
blokowany
Początkujący
 
Posty: 3
Domyślnie RE: nękanie Radiacją EM, mikrofalami, wszczepiono implanty

Niestety to o co próbujecie mi wmawiać jest codziennością w tym ogłupianym narodzie. Nie ma dla mnie ratunku bi istnieje schizofrenia ? Otwórz umysł, nie szukam zrozumienia, nie chcę przekonywać niedowiarków.
Nikt nie odpowie na moje pytania,. skupiacie się jedynie na diagnozowaniu.

Zadałem jasne pytania, jeśli nie znasz na nie odpowiedzi nie komentuj,
ja wiem że dla większości będę schizofrenikiem, nie zaakceptujecie tego o czym pisze dopóki sami tego nie doświadczycie, przykre ale prawdziwe.
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx jeśli chcesz mi pomóc, pisz.

Chore jest to jak twardo ludzie będą zaprzeczać temu co piszę, byle nie pomyśleć odrobinę w tym kierunku, byle nie myśleć samodzielnie tylko powielać wszystkim znane 'choroby psyche'. Dla Niektórych jest niedopuszczalne myślenie odmienne od większości, od obranych schematów myślenia, oceniania. Nie jesteście żadnymi ekspertami w tej dziedzinie, opieracie się na tekstach i autorytetach lekarskich, nic poza tym, a jednocześnie wszystkiemu co napisałem zaprzeczacie. Nie macie nawet zdania w jaki sposób te autorytety powielają zakłamana wiedzę, Pospinają nas pod chorobę zamiast doszukiwać się przyczyny, lub co gorsza uwierzyć naszym "omamom" jakkolwiek prawdiwe i niesamowite zarazem są. Lekarz nie jest Alfą i Omegą by mógł mi pomóc w dziedzinie zaawansowanych technologii, doszukuje się jedynie choroby, gdzie mnie zakwalifikować, rozumiesz ?

Cytat:
Napisał/a Custos Legum Zobacz post
Złóż zawiadomienie do Straży Miejskiej
Na jakie dowody miałbym się powołac ? Podstawy itp, musze przecież z czym się tam udać, by nie uznal mnie jak większość, że moje objawy to choroba i trzeba mnie w psychiatryku leczyć. Bo śmiem twierdzić że taka będzie pierwsza ich myśl. Gdybym miał ubezpieczenie już dawno zrobił bym sobie MRI głowy i miałbym przynajmniej jakieś potwierdzenie.
blokowany jest off-line  
22-11-2013, 16:28  
Kerimus
Moderator w spoczynku
 
Kerimus na Forum Prawnym
 
Posty: 10.460
Domyślnie RE: nękanie Radiacją EM, mikrofalami, wszczepiono implanty

Zamykam temat.
Przepraszam autora ale ze względu na to, że jest to forum prawne a nie medyczne, nie będziemy tutaj przeprowadzać konsylium nad danym schorzeniem a do tego to się sprowadza.
Nie przesądzam, czy opisane zdarzenia są prawdziwe czy wyimaginowane bo nie jest to zadaniem przedmiotowego forum.
Kerimus jest off-line  
Zamknięty temat

Podobne wątki na Forum Prawnym
Wątek
§ Nękanie. (odpowiedzi: 1) Na wstępie chcę przeprosić jeżeli napisałem nie tu gdzie trzeba i za to, że być może jest już taki temat. Mam 15 lat i jestem uczniem III klasy...
§ Nękanie? (odpowiedzi: 3) Około dwóch miesięcy temu wszystko się zaczęło. Byłam "nękana" przez prawie wszystkie osoby w szkole. Padały wulgaryzmy i obraźliwe słowa jaki i...
§ czy to już nękanie? (odpowiedzi: 2) Witam, zwracam się do Was z nadzieją, że udzielicie mi odpowiedzi jak postępować w sytuacji w której czuję się nękana i szykowana. Przede wszystkim...
§ Poważny poroblem - implanty (odpowiedzi: 1) Witam. Ponad 6 lat temu robiłem sobie implanty zębów u prywatnego dentysty, za które wtedy zapłaciłem 18.000zł. W sumie było 6 implantów. Na...
§ Nękanie (odpowiedzi: 2) Witam, mam pytanie - czy nękanie smsami można zgłosić na policję? Jeśli, tak to co policja uczyni w tej sprawie? I co trzeba mieć przy...
§ to już nękanie. (odpowiedzi: 1) witam, przedstawię problem w bardzo telegraficznym skrócie. zależy mi jedynie na opinii czy jest możliwe założenie sprawy cywilnej, tzn jest...


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:29.