Cytat:
Napisał/a prawnikwielkopolska Próbować jeszcze raz uzgodnić wyrok z prokuratorem. Zebrać opinie z pracy, szkoły, świadków, którzy byli na dyskotece z synem.
Jak nie uda się porozumieć i wniosek prokuratora nadal będzie obejmował zakaz prow. pojazdów na 3 lata - próbować udowadniać to co Pani opisała w postępowaniu. Jak wyrok nie będzie korzystny odwoływać się. Niewiele można zrobić na tym etapie. |
1) a skąd pracodawca czy szkoła ma wiedzieć ,czy syn autorki tematu zażywa jakieś narkotyki czy nie? uważa pan ,że robi to tak ostentacyjnie ,że musieli by coś zauważyć?
2)świadków na jaką okoliczność? ,że nie widzieli jak syn zażywa narkotyk....? to ja do największego ćpuna z terenu swojej jednostki znajdę N -świadków którzy zeznają ,że nie widzieli jak ten ćpun zażywa narkotyki... :P
Cytat:
Napisał/a joannamigela ....Wiem ze syn nie pali narkotykow... |
1)nie każdy narkotyk zażywa się poprzez palenie...
2) skąd pani wie czy syn coś zażywa czy nie...bo pani tak powiedział...?