Murek na działce gminnej
Witam mam pytanie jestem w trakcie budowy dojazdu do domu, dojazd ten ma przebiegać przez działkę gminną, przez którą chcę wybudować drogę dojazdową.
I tu pojawił mi się problem. Na pewnym odcinku jest wybudowany murek przez sąsiada który kiedyś w dalekiej przeszłości chciał sobie przedłużyć działkę kosztem gminy. było postępowanie które mu nakazało rozbiórkę muru jednak do chwili obecnej tego nie zrobił.
iI mam pytanie czy mogę mu podczas robót wykopać tę część którą kiedyś miał rozebrać a która leży na terenie gminy i ewentualnie co mi grozi z jego strony jak go nie powiadomię i będę sam usuwał, zależy i na tym bo gonią mnie terminy dojazdu . Jest to zwykłą podmurówka pod siatkę na docinku około 4 metrów która biegnie przez środek mojej drogi
|