RE: Fotoradary nowy temat - 2 - Forum Prawne

 

RE: Fotoradary nowy temat - 2 62

No sam w tym temacie zgłupiałem Nie byłem też na tyle przebiegły by zatrzymać autko i pójść to cudo pooglądać. Nie mogę wykluczyć, że w tym kibicowozie siedziało coś więcej ale jak by to mierzyło ...Wróć   Forum Prawne > Pomoc prawna z zakresu prawa publicznego > Prawo karne > Prawo wykroczeń


Odpowiedz
 
26-10-2018, 21:19  
OKPAS
Początkujący
 
Posty: 3
Domyślnie RE: Fotoradary nowy temat - 2

No sam w tym temacie zgłupiałem
Nie byłem też na tyle przebiegły by zatrzymać autko i pójść to cudo pooglądać. Nie mogę wykluczyć, że w tym kibicowozie siedziało coś więcej ale jak by to mierzyło prędkość - przez szybę? nie wiem co o tym myśleć. poczekam czy mi coś przyślą czy nie. wtedy będę się zastanawiał.
Recz się miała - jak pisałem - wczoraj, miejscowość Coniew, na trasie Góra Kalwaria - Kozienice. Godzina około 17:30.
OKPAS jest off-line  
26-10-2018, 22:08  
Syphar
Zbanowany
 
Posty: 13.172
Domyślnie RE: Fotoradary nowy temat - 2

Kiedyś jedna z polskich straży miejskich miała podobne pomysły. W czasach, jak mogli używać fotoradarów. Tam było śmiesznie, bo wsadzili AD9T, do samochodu i mierzył przez szybę.

Tylko może nie porównujmy czasów "dzikiego zachodu fotoradarów" do czasów dzisiejszych, gdzie mamy sensowne, konkretne regulacje w tym zakresie. Dlatego raczej obstawiam jakichś żartownisiów.
Syphar jest off-line  
11-12-2018, 15:46  
ewe0309
Początkujący
 
Posty: 2
Domyślnie RE: Fotoradary nowy temat - 2

Witam,
28 listopada 2015 roku kuzyn dostał mandat za zakłócanie ciszy nocnej, zapomniał o sprawie - do teraz gdy jego pracodawca dostał zawiadomienie o zajęciu wynagrodzenia za prace. Teoretycznie roszczenie się przedawniło, bo minęły już 3 lata, ale na tym zawiadomieniu napisano: data wystawienia tytułu wykonawczego 11 luty 2016r. Czy wystawienie TW przerywa bieg przedawnienia roszczenia?
ewe0309 jest off-line  
Odpowiedz

Podobne wątki na Forum Prawnym
Wątek
§ nowy temat (odpowiedzi: 1) Przepraszam, że nie w temacie. Niedawno założyłam tutaj konto i potrzebuję dodać post, niestety nie wiem jak go dodać, proszę o pomoc!
§ fotoradary nowy temat (odpowiedzi: 997) Otwieram nowy temat dotyczący fotoradarów.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:26.