Czy to sen czy jawa??? - Forum Prawne

 

Czy to sen czy jawa??? 2

Cytat: Napisał/a voyteg Tu nie bezczynność, ale związanie wyrokiem - w nim sąd zbadał sprawę i trzeba sprawdzić, czy dokładnie wykonał zalecenia WSA. Sprawa była już osądzona i organ jest związany wykładnią WSA. Właśnie o ...Wróć   Forum Prawne > Pomoc prawna z zakresu prawa publicznego > Postępowanie administracyjne > Sądy Administracyjne

Sądy Administracyjne - aktualne tematy:


Odpowiedz
 
21-12-2016, 07:44  
fel=x
Użytkownik
 
Posty: 209
Domyślnie

Cytat:
Napisał/a voyteg Zobacz post
Tu nie bezczynność, ale związanie wyrokiem - w nim sąd zbadał sprawę i trzeba sprawdzić, czy dokładnie wykonał zalecenia WSA. Sprawa była już osądzona i organ jest związany wykładnią WSA.
Właśnie o to cały czas chodzi, tylko jak wspomniałem musiał by skarge pisać prawnik a nie ja sam. Właśnie teraz trafił mi się młody prawnik, który zaskoczył mnie zaangaźowaniem w sprawe i napisał skargę kasacyjną.Wytknął wszystkie błedy tak organom jak i WSA. Co z tego wykdzie? - należy tylko czekać i modlić się żeby dożyć,te parę lat. Dzieki za zainteresowanie tematem. Zdrowych Wedołych Świąt i Szcześliwego Nowego Roku.
fel=x jest off-line  
22-01-2017, 12:21  
fel=x
Użytkownik
 
Posty: 209
Domyślnie RE: Czy to sen czy jawa???

No i jak to mówiono w czasach mojej młodości? - "sprawa się rypła ktoś za to beknie". Jakieś "fatum" wisi nade mną, czy nad tą sprawą, tyle lat nerwów, upokorzeń przez urzędników, kajanie się przed nimi, o każdy świstek, parę słów wyjaśnienia na nic. Prawnik tak się starał, tak się przejął sprawą, i mimo że dzwoniłem przypominałem, to przegapił o jeden dzień, termin złożenia kasacji do NSA, i WSA kasację zwrócił. Co teraz robić?????
fel=x jest off-line  
Odpowiedz


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:52.