Odszkodowanie po artroskopii kolana - Forum Prawne

 

Odszkodowanie po artroskopii kolana

Witam Ostatnio doznałem kontuzji na boisku piłkarskim, konsekwencją była artroskopia kolana w trakcie której usunięto mi część łękotki i stwierdzono również zerwanie wiązadła krzyżowego przedniego oraz naderwanie wiązadeł przybocznych. Doktor prowadzący powiedział mi że rekonstrukcja ...



Wróć   Forum Prawne > Pomoc prawna z zakresu prawa prywatnego > Ubezpieczenia - polisy, ubezpieczyciele

Ubezpieczenia - polisy, ubezpieczyciele - aktualne tematy:

  • § scedowanie zniżek.
    Witam. Czy jest możliwość przeniesienia zniżek na współmałżonka? Obecnie jestem jedynym właścicielem...
  • § Wypadek drogowy - żołnierz zaw...
    Witam, pracuję jako żołnierz zawodowy, kilka dni temu jadąc jako pasażer z pracy byłem uczestnikiem wypadku...
  • § Art. 6 i art. 8 ustawy reklama...
    Mam pytania do forumowiczów: Kto z Was zetknął się z brakiem odpowiedzi na reklamację w ciągu 30 dni...

Odpowiedz
 
13-06-2011, 17:01  
didi7831
Początkujący
 
Posty: 1
Domyślnie Odszkodowanie po artroskopii kolana

Witam

Ostatnio doznałem kontuzji na boisku piłkarskim, konsekwencją była artroskopia kolana w trakcie której usunięto mi część łękotki i stwierdzono również zerwanie wiązadła krzyżowego przedniego oraz naderwanie wiązadeł przybocznych. Doktor prowadzący powiedział mi że rekonstrukcja wiązadła może odbyć się dopiero za cztery miesiące po wygojeniu i regeneracji kolana. Za około cztery tygodnie mam wrócić do pracy, pracuję w dużej firmie i mam ubezpieczenie PZU typu P. Mam pytanie kiedy ubiegać się o odszkodowanie za cztery tygodnie jak już wrócę do pracy czy dopiero po zakończonym leczeniu po rekonstrukcji wiązadła?

Pozdrawiam Tomek
didi7831 jest off-line  
14-06-2011, 09:12  
karambol
Stały bywalec
 
karambol na Forum Prawnym
 
Posty: 6.907
Domyślnie RE: Odszkodowanie po artroskopii kolana

Terminy zgłaszania szkód są w ogólnych warunkach ubezpieczenia.
Najlepiej zgłosić szkodę jak najszybciej zaznaczając,ze leczenie nie jest zakończone.
Odszkodowanie za trwały uszczerbek na zdrowiu może być wyliczone dopiero po zakończonym leczeniu i rehabilitacji. Natomiast jeśli ubezpieczenie przewiduje zwrot kosztów leczenia, to można się ubiegać o to z juz wystawionych rachunków.
karambol jest off-line  
Odpowiedz

Podobne wątki na Forum Prawnym
Wątek
§ odszkodowanie a artroskopia kolana.. (odpowiedzi: 2) Witam wszystkich forumowiczów! Mam taką sprawę W kwietniu 2014 roku uległam wypadkowi motocykl vs samochód.. Wszystko super wina kierowcy, ubiegam...
§ Odszkodowanie za artroskopię kolana (odpowiedzi: 4) Czeka mnie operacja - artroskopia kolana. Nie miałem żadnego wypadku jest to efekt prawdopodobnie w wyniku długoletniej pracy. W każdym razie mam za...
§ Artroskopia kolana a odszkodowanie... (odpowiedzi: 4) Witam,chciałabym uzyskać info na temat odszkodowania. We wrześniu 2013r .będąc w pracy ukucnęłam i coś chrupnęło w kolanie. Zablokowało się kolano i...
§ Niskie odszkodowanie za uraz kolana (odpowiedzi: 2) Witam serdecznie postanowiłem tutaj zapytać ponieważ chciałbym zasięgnąć opinii osób będących w temacie ubezpieczeń. Wiec zacznę od tego, że dnia...
§ Odszkodowanie PZU Życie, skręcenie kolana (odpowiedzi: 1) Witam, w grudniu w drodze do pracy podczas wsiadania do auta niefortunnie się przewróciłem i skręciłem kolano. Kilka dni temu byłem na Komisji...
§ Odszkodowanie ze szkoły po operacji kolana (odpowiedzi: 1) Witam w maju w roku szkolnym 2008/2009 doznałem skręcenia kolana i zrobił się jakiś uraz łąkotki. Pojechałem do lekarza i wyznaczył mi termin...


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:08.