Pytanie - Forum Prawne

 

Pytanie

Witam. Razem z żona mieszkamy u rodzicow. Za nic nie placimy, ani za rachunki ani za jedzenie. Rodzice kazali odkladac nam wyplate na zakup mieszkania. Czy w tym przypadku musze sie jakos rozliczac z urzedem ...

25-11-2019, 14:22  
Luk_asz89
Początkujący
 
Posty: 1
Domyślnie Pytanie

Witam. Razem z żona mieszkamy u rodzicow. Za nic nie placimy, ani za rachunki ani za jedzenie. Rodzice kazali odkladac nam wyplate na zakup mieszkania. Czy w tym przypadku musze sie jakos rozliczac z urzedem skarbowym? Czy mamy doczynienia z darowizna? Wiem ze to moze dziwne pytanie ale nie jestem w tym biegly. Z gory dziekuje za odpowiedz
Luk_asz89 jest off-line  
Odpowiedz

Podobne wątki na Forum Prawnym
Wątek
§ [pytanie] rejestracja pojazdu w dwoch krajach / pytanie o akcyze (odpowiedzi: 0) Witam serdecznie. Na wstepie chcialbym przeprosic jesli to zly dzial. Od kilkunastu dni szukam informacji na temat rejesttacji auta w dwoch krajach...
§ Mam pytanie... (odpowiedzi: 1) Czy kierowniczka ma prawo sprawdzenia pracowników czy mówia prawde wariografem?
§ PIT - pytanie (odpowiedzi: 7) Witam, mam pytanie odnośnie rozliczenia. W zeszłym roku podjąłem okresową pracę jako merchandiser w sieci jednego z hipermarketów poprzez agencję....
§ Pytanie... (odpowiedzi: 3) Witam, jeśli osoba A ma wyrok z art.78 kw uprawomocniony, za drażnienie psów osoby B, to czy osoba A - składając przeciw osobie B - wniosek o...
§ Pytanie o podatki+pytanie o legalną sprzedarz (odpowiedzi: 3) 1. Witam mam taką sprawę. Jeśli są jakieś filmy a dokładniej odcinki serialu zagranicznego których nie można kupić w Polsce to czy gdy je ściągne z...


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:28.