Auto sprowadzone z włoch zakupione w komisie- jak zrejestrow

  • Autor wątku Autor wątku caliberek1
  • Data rozpoczęcia Data rozpoczęcia
C

caliberek1

Nowy użytkownik
Dołączył
01.2008
Odpowiedzi
3
Witam!
Mam taki problem, zakupiłem auto sprowadzone z włoch mam dowód rejestracyjny i certyfikat, ale problem polega na tym, że ostatni właściciel na dowodzie to auto handel, nie mam f-ry ani rachunku, czy wystarczy przedstawić umowę z komisem przy rejestracji?
Proszę o pomoc w tej sprawie. :what:
 
Powrót
Góra