brak paragonu gwarancja platnosc karta

  • Autor wątku Autor wątku solidburn
  • Data rozpoczęcia Data rozpoczęcia
S

solidburn

Nowy użytkownik
Dołączył
07.2009
Odpowiedzi
3
Witam kupiłem sobie wiertarkę ponad miesiąc temu w markecie zapłaciłem karta paragon oczywiście zgubiłem mam tylko czysta kartę gwarancyjna producenta z gwarancja na 24 miesiące ,instrukcje, pudełko i samo urządzenie

Chciałem jakoś podbić ta gwarancje w razie jak by co w sklepie stwierdzili że jedynie paragon to gwarancja jeśli nie mam paragonu a płaciłem karta oni znajdą ale dadzą mi tylko ksero tego i producent mi nie uzna gwarancji wiec muszę mieć oryginał czy jest szansa aby mieć ta gwarancje bez paragonu ?

pzdr.
 
Proszę sprawdzić warunki gwarancji, czy w karcie jest zapisana że jest ważna z dowodem zakupu (paragonem). Można skontaktować się z gwarantem - wystawcą karty czy będzie ona ważna z kserokopią paragonu.
 
sprawę zakończyłem uzyskując od sklepu wydruk paragonu na podstawie nr karty która płaciłem pracownik podpisał i podbił pieczątką sklepu więc dowód zakupu już mam
 
Powrót
Góra