Cywilne - maseczka podczas wizyt

  • Autor wątku Autor wątku wirtuoz slowa
  • Data rozpoczęcia Data rozpoczęcia
W

wirtuoz slowa

Nowy użytkownik
Dołączył
01.2021
Odpowiedzi
1
Dzień dobry,

Po 11 miesiącach nie dopuszczania do dziecka wygrałem w sądzie możliwość spędzania z nim czasu, na razie w miejscu zamieszkania. Była partnerka nakazuje mi wkładanie maski za każdym razem podczas wizyt żeby dziecko mnie nie rozpoznawało. Z początku ona jak i wszyscy jej goście, którzy byli podczas wizyt te maski również zakładali, ale później stwierdziła, że ja muszę mieć a ona i goście nie będą nosić.

Czy istnieje prawo, które nakazuje noszenie maseczki w domu podczas wizyt u dziecka? Czy robi to bezprawnie? Nie wpuszcza mnie do mieszkania bez maseczki, nie pozwala spędzać czasu z dzieckiem. Oczywiście zdejmuję ją jak daję dziecku buziaka, ale od razu zakładam.

Na policji poinformowano mnie, że dla spokoju mam ją zakładać. Ale nie potrafili tego wytłumaczyć ani poprzeć paragrafem.

Proszę o poradę.
 
Powrót
Góra