O
onkomama
Nowy użytkownik
- Dołączył
- 07.2014
- Odpowiedzi
- 6
Niedługo obca osoba, PANI X,podaruje mi 200tys zł. Czy w związku z tym musze zaplacic 37786 zł podatku?? czy jest jakas możliwość żeby zaplacic mniejszy podatek??
Czy jakby PANI X podarowala swojej siostrze te pieniądze to siostra musiałaby placic podatek??
Czy jakby PANI X podarowala swojej siostrze te pieniądze to siostra musiałaby placic podatek??