L
Lux80
Stały bywalec
- Dołączył
- 03.2010
- Odpowiedzi
- 589
Komornik pobrał ode mnie za dużo pieniędzy. Po ponad roku "chce mi oddać nadwyżkę", ale pieniądze są w sądowym depozycie. Komornik wszczyna odbiór. Nie wiem ile to potrwa, ale, pytanie: skoro moje pieniądze od ponad roku (po zakończeniu egzekucji) "leżą" na obcym (sądowym, nie moim) koncie to czy należą mi się jakieś odsetki? Owa nadpłata jest kilkutysięczna, odłożone takie pieniądze na koncie bankowym dałyby mi kilka setek odsetek. Czy i kto to ma mi naliczyć i oddać? Sąd czy komornik?