Firma alkoholika "na słupa"

  • Autor wątku Autor wątku Rewe
  • Data rozpoczęcia Data rozpoczęcia
R

Rewe

Stały bywalec
Dołączył
04.2009
Odpowiedzi
1 892
Właśnie dowiedziałem się, że mój brat alkoholik stał się właścicielem firmy handlującej kosmetykami w necie. Brat jest na ostatniej prostej alkoholizmu, został wykorzystany za parę stówek.. Czy jest sens zrobić donos do US? Chciałbym aby [mod.] ponieśli konsekwencje. Wiem, że brat jest sobie winien, ale za flaszkę zrobi dosłownie wszystko. Nie chciałbym mu dodatkowo zaszkodzić.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:
Im szybciej go z tego wymiksujesz tym mniej będziesz miał problemów w przyszłości.
Alkoholikom zdarza się zejść niespodziewanie z tego łez padołu i potem pozostają same problemy po nich.
A że brat poniesie konsekwencje swojego uzależnienia? Czasami nie wystarczy osiągnąć dna by się przebudzić. Czasami trzeba je przebić. Nie myśl o tym że mu zaszkodzisz. Myśl o sobie.
 
Powrót
Góra