R
Rewe
Stały bywalec
- Dołączył
- 04.2009
- Odpowiedzi
- 1 892
Właśnie dowiedziałem się, że mój brat alkoholik stał się właścicielem firmy handlującej kosmetykami w necie. Brat jest na ostatniej prostej alkoholizmu, został wykorzystany za parę stówek.. Czy jest sens zrobić donos do US? Chciałbym aby [mod.] ponieśli konsekwencje. Wiem, że brat jest sobie winien, ale za flaszkę zrobi dosłownie wszystko. Nie chciałbym mu dodatkowo zaszkodzić.
Ostatnią edycję dokonał moderator: