K
kajoQLIMAX
Użytkownik
- Dołączył
- 06.2012
- Odpowiedzi
- 100
Witam ,
Pracuję na umowę o pracę na pełen etat. Wynagrodzenie jest miesięczne,z okresem wypłaty do 5 dnia następnego miesiąca .
Grafik pracy otrzymujemy na grupę na whatsupie,później jest on wywieszany w jadalni na tablicy. Wiadomość na whatsupie jak i wywieszenie następuje w czwartek,piątek przed początkiem następnego tygodnia,rozkład pracy jest tylko właśnie na ten następny tydzień .
Czy nie jest to za późno ? Grafik powinien chyba być najpóźniej 7 dni przed początkiem rozpoczęcia nowego cyklu ; czy ma być on rozpisany na cały miesiąc czy możne być jak do tej pory ,na tydzień do przodu ?
Pracuję na umowę o pracę na pełen etat. Wynagrodzenie jest miesięczne,z okresem wypłaty do 5 dnia następnego miesiąca .
Grafik pracy otrzymujemy na grupę na whatsupie,później jest on wywieszany w jadalni na tablicy. Wiadomość na whatsupie jak i wywieszenie następuje w czwartek,piątek przed początkiem następnego tygodnia,rozkład pracy jest tylko właśnie na ten następny tydzień .
Czy nie jest to za późno ? Grafik powinien chyba być najpóźniej 7 dni przed początkiem rozpoczęcia nowego cyklu ; czy ma być on rozpisany na cały miesiąc czy możne być jak do tej pory ,na tydzień do przodu ?