M
mell25
Nowy użytkownik
- Dołączył
- 11.2007
- Odpowiedzi
- 2
bardzo prosze o porade- moj brat mial pol roku temu wypadek samochodowy we wloszech. jedna z pasazerek zginela na miejscu, druga, tak jak i moj brat, odniosla obrazenia, teraz juz jednak wszystko jest z nimi ok. obie dziewczyny byly tez Polkami. niedawno brat otrzymal pismo, ze po ogledzinach samochodu stwierdza sie jego wine za ten wypadek. ponadto mial przekroczona dopuszczalna granice promili we krwi... dodam, ze brat nie byl wczesniej karany i pracuje juz od dluzszego czasu we wloszech- jak najbardziej legalnie. mam wiec pytanie, co mu za to grozi, co sad bierze pod uwage i czy rzeczywiscie sprawy tego typu tak bardzo sie we wloszech ciagna. nie mam pojecia o wloskim prawie, w Polsce pewnie juz by siedzial, ale czy jest mozliwa kara w zawieszeniu lub pieniezna??