Kto moze wpisac do Rejestru dłużników??

  • Autor wątku Autor wątku konanprv
  • Data rozpoczęcia Data rozpoczęcia
K

konanprv

Nowy użytkownik
Dołączył
06.2009
Odpowiedzi
2
witam mam taka sprawe brat wzioł kredyt w banku i potem dostał wyrok na 3 lata,ja zostałem jako pełnomocnik kredytu.Kredyt teraz jest u komornika ale jestem w trakcie podpisywania ugody bo juz zaczełem go spłacać jako ze brat nie moze.
Z tego co wiem brat ma równiez dług wobec prywatnej wyższej szkoły jak równiez wobec sieci telefoni komórkowej.
Czy prywatne wyższe szkoły czy sieci telefoni mają prawo wpisac kogos gdzioes na taka liste zeby miec problemy z uzyskaniem w przyszłosci kredytu z banku?
Wiem ze ten bankowy rejestr dłuzników to uniemożliwia uzyskanie kredytu dlatego spłacasm go odrazu ale szkołe i siec tel chciałbym odłożyc kiedy brat wyjdzie z ZK bo moje mozliwosci finansowe sa ograniczone a tak sie składa ze widniej tam razem bratem.
Wie ktos cos na ten temat?> wiem ze obecnie nie jestem w BRD i chce zeby tak zostało bo planuje kredyt na powiekszenie mojej działalnosci gospodarczej.
 
naprawde nikt nic na ten temat nie wie?
Kolega mi mowił ze sciagał go komornik za 12 tys długu wobec ery ale nie wiem czy to prawda jak myslicie?
 
Powrót
Góra