Kto odpowiada za mnie ? 16 lat

  • Autor wątku Autor wątku pandaffu
  • Data rozpoczęcia Data rozpoczęcia
P

pandaffu

Nowy użytkownik
Dołączył
04.2017
Odpowiedzi
8
Witam,

Mam 16 lat ur. 25/08/2000r. Przeprowadziłem się do cioci w Anglii w celu kontynuowania mojej edukacji po gimnazjum. Jest to mój pierwszy rok (zacząłem we wrześniu 2016r.).
Mieszkam tam sam z ciocią - moim opiekunem. Żeby chodzić tutaj do szkoły moi rodzice musieli dać prawa opieki nademną. I tutaj jest pytanie: Czy jeśli cioci nie będzie w Anglii a ja zostane sam w domu i coś mi się stanie, kto odpowiada za to? Moi rodzice, czy ciocia która jest moją opiekunką?
 
Jest ktoś w stanie odpowiedzieć ? Bardzo proszę, gdyż nie wiemy co robić.
 
grubymi nićmi szyte.
Nie zakładaj czarnych scenariuszy- jak ciotka pojedzie na tydzień wakacji to nic złego Ci się nie stanie.
 
Urodzona w tym samym roku, podobny problem :D Oczywiscie jestes pod opieka cioci I to ciocia za ciebie odpowiada, jednak w uk przymykaja oko, bo masz juz skonczone 16 lat co na wyspach jest czesto wiekiem od ktorego mozesz decydowac o swojej osobie
 
Powrót
Góra