P
polkom
27maja 2013r sprzedalem telefon jako firma. Kupujacy os.fizyczna. Teraz mi pisze ze siadlo oprogramowanie i odsyla mi telefon zadajac zwrotu pieniedzy. Telefon w chwili zakupu byl nowy i ma 24mies gwarancji producenta. Czy musze mu oddac pieniadze ,czy odeslac telefon na gwarancje ? Dodam ze oprogramowanie w smartfonach siada z winy uzytkownika(instalowanie nieznanych,niezaufanych aplikacji,ingerowanie w oprogramowanie poprzez hakowanie telefonu itp). Samo z siebie nie siadzie. Pytanie: czy mam mu oddac kase,czy wgrac oryginalny program i odeslac telefon ?