K
Keicam92
Nowy użytkownik
- Dołączył
- 12.2021
- Odpowiedzi
- 1
Witam.
Pracodawca kilka tygodni temu pytał pracowników o to czy są zaszczepieni czy nie, czy zamierzają czy nie, w formie ankiety - kto chciał odpowiedział. Wykryto kilka dni temu przypadek zachorowania w firmie i pracodawca zgłosił do sanepidu osoby wyłącznie niezaszczepione (dane pobrał z przeprowadzonej ankiety). Czy to w ogóle jest zgodne z prawem na dzień dzisiejszy?
Pracodawca kilka tygodni temu pytał pracowników o to czy są zaszczepieni czy nie, czy zamierzają czy nie, w formie ankiety - kto chciał odpowiedział. Wykryto kilka dni temu przypadek zachorowania w firmie i pracodawca zgłosił do sanepidu osoby wyłącznie niezaszczepione (dane pobrał z przeprowadzonej ankiety). Czy to w ogóle jest zgodne z prawem na dzień dzisiejszy?