Malzenstwo z Kurdem

  • Autor wątku Autor wątku Ivi86
  • Data rozpoczęcia Data rozpoczęcia
I

Ivi86

Nowy użytkownik
Dołączył
05.2007
Odpowiedzi
2
Witam,mam pytanie,mieszkma w Anglii i chce wziasc slub z moim chlipakiem,jestem bardzo ciekawa czy:uzyska on obywatelstwo polskie po slubie i aby je uzyskac musimy mieszkac w polsce? :?:
 
[cytat:1hwqv1j8]
Witam,mam pytanie,mieszkma w Anglii i chce wziasc slub z moim chlipakiem,jestem bardzo ciekawa czy:uzyska on obywatelstwo polskie po slubie i aby je uzyskac musimy mieszkac w polsce? 3.6 lat
[/cytat:1hwqv1j8]

http://forumprawne.org/o,58018.html

Dobrze myślisz
 
A czy nie mozemy zostac w Anglii i wziasc tutaj slub,poniewaz ja i moj nazyczony pracujemy ,a takze on studiuje i niechcialby przerywac szkoly?
 
Ślub możecie wziąć w Anglii, ale by Pani partner uzyskał polskie obywatelstwo musicie zamieszkiwać w Polsce( art. 10 ustawy o obywatelstwie polskim)
 
Powrót
Góra