M
mmon
Nowy użytkownik
- Dołączył
- 02.2007
- Odpowiedzi
- 1
dwa tygodnie temu dostalam mandat we Wloszech - w Rzymie.
probowalam go zaplacic, ale na poczcie nie wiedzieli co zrobic z drukiem ktory dostalam od policjanta, a w banku powiedzieli ze na tym druku nie ma danych do przelewu - tzn numeru konta, numeru swift...
co mam zrobic w tej sytuacji?
probowalam go zaplacic, ale na poczcie nie wiedzieli co zrobic z drukiem ktory dostalam od policjanta, a w banku powiedzieli ze na tym druku nie ma danych do przelewu - tzn numeru konta, numeru swift...
co mam zrobic w tej sytuacji?