mandat z włoch

  • Autor wątku Autor wątku mmon
  • Data rozpoczęcia Data rozpoczęcia
M

mmon

Nowy użytkownik
Dołączył
02.2007
Odpowiedzi
1
dwa tygodnie temu dostalam mandat we Wloszech - w Rzymie.
probowalam go zaplacic, ale na poczcie nie wiedzieli co zrobic z drukiem ktory dostalam od policjanta, a w banku powiedzieli ze na tym druku nie ma danych do przelewu - tzn numeru konta, numeru swift...
co mam zrobic w tej sytuacji?
 
zadzwoń do ambasady lub konsulatu Włoch...
 
Powrót
Góra