Nie odebranie paczki - poczta polska

  • Autor wątku Autor wątku jarukk
  • Data rozpoczęcia Data rozpoczęcia
J

jarukk

Nowy użytkownik
Dołączył
10.2011
Odpowiedzi
3
Witam , szukałem , ale jakoś nie umiałem znaleźć tego problemu. Chodzi mi o to kupowałem przedmiot koledze na allegro który potrzebował w jak najkrótszym czasie. Paczka przyszła po 3 tygodniach od daty zakupu . Wysłana była za pobraniem . Z wiadomych przyczyn nie została odebrana. Teraz sprzedający chce zwrotów w wysokości 100 zł (tyle ile kosztował przedmiot ) + koszty przesyłki -(które kolega chciał tylko przelać) + jakieś jeszcze koszty wymyślone . Ponoć sprzedający mówi , że jak tych kosztów nie dostanie , to nie będzie mógł odebrać przedmiotu z powrotem . Pozdrawiam
 
Ponoć sprzedający mówi , że jak tych kosztów nie dostanie , to nie będzie mógł odebrać przedmiotu z powrotem

Nie można domagać się zapłaty za przedmiot jeśli ten nie został odebrany. Niezależnie od stosunku prawnego między stronami.
 
Powrót
Góra