C
czecho
Nowy użytkownik
- Dołączył
- 04.2009
- Odpowiedzi
- 1
Witam serdecznie.Mam 60 lat,z czego 35 przepracowanych.Przez ostatnie 2 lata byłem na rencie-zawał.Lekarz orzecznik w ZUS napisał:NIE JEST PAN NIEZDOLNY DO PRACY.Lekarz rodzinny,na zaświadczeniu potrzebnym mi do rejestracji w biurze pracy,na podstawie orzeczenia ZUS,napisał
ACJENT NIE JEST ZDOLNY DO PRACY,BADANIE KOMISJI ZUS ORZECZNIKA WYKLUCZA MOŻLIWOŚĆ PODJĘCIA PRACY.Co w tej sytuacji mam zrobić?