Niezgodność orzecznika ZUS-lekarz rodzinny

  • Autor wątku Autor wątku czecho
  • Data rozpoczęcia Data rozpoczęcia
C

czecho

Nowy użytkownik
Dołączył
04.2009
Odpowiedzi
1
Witam serdecznie.Mam 60 lat,z czego 35 przepracowanych.Przez ostatnie 2 lata byłem na rencie-zawał.Lekarz orzecznik w ZUS napisał:NIE JEST PAN NIEZDOLNY DO PRACY.Lekarz rodzinny,na zaświadczeniu potrzebnym mi do rejestracji w biurze pracy,na podstawie orzeczenia ZUS,napisał:PACJENT NIE JEST ZDOLNY DO PRACY,BADANIE KOMISJI ZUS ORZECZNIKA WYKLUCZA MOŻLIWOŚĆ PODJĘCIA PRACY.Co w tej sytuacji mam zrobić?
 
Niestety, lekarz rodzinny widać nie umie czytać lub nie rozumie tego co czyta.
Zdarza się :). Trzeba pójść i zwrócić mu uwagę.
 
Powrót
Góra