M
mnich1982
Nowy użytkownik
- Dołączył
- 05.2026
- Odpowiedzi
- 2
Witam , chciałbym się zapytać o jedną rzecz. Otóż, co poniedziałek wyjeżdżamy o godz. 5 do innego miasta w delegację. Czas jazdy wynosi do 5 godz. Za te 5 godzin jazdy tylko kierowca ma zapłacone. Szef podczas rozmowy na ten temat powiedział nam, że to jest wyjazd delegacyjny i za czas dojazdu nie należy się nam wynagrodzenie (jedynie kierowca pracuje ponieważ prowadzi samochód). Powiedziałem mu, że nasz czas pracy zaczyna się gdy firma zaczyna pracę (czyli od godz 7), ale on cały czas upiera się, że nie powinniśmy dostać kasy za te trzy godziny dojazdu czyli od 7 do 10 (mimo, że o 7 planowo rozpoczynamy pracę). Czy on ma rację? Dziękuję za odpowiedź.