K
k@mil
Nowy użytkownik
- Dołączył
- 11.2008
- Odpowiedzi
- 24
Witam wszystkich.
Za tydzień wyjeżdżam do pracy do Niemiec.
Praca ta jest pracą legalną - w niemieckiej firmie.
W związku z tym mam pytanie- Czy w okresie pracy w Niemczech jakiekolwiek składki będą odsyłane do mojego OFE w Polsce?
Czy czas pracy w za granicą w jakikolwiek sposób będzie mi naliczany do emerytury ?
Obecnie mam 30 lat i nie wiem jak długo będę pracował ww Niemczech.
Bardzo proszę o odpowiedź.
Za tydzień wyjeżdżam do pracy do Niemiec.
Praca ta jest pracą legalną - w niemieckiej firmie.
W związku z tym mam pytanie- Czy w okresie pracy w Niemczech jakiekolwiek składki będą odsyłane do mojego OFE w Polsce?
Czy czas pracy w za granicą w jakikolwiek sposób będzie mi naliczany do emerytury ?
Obecnie mam 30 lat i nie wiem jak długo będę pracował ww Niemczech.
Bardzo proszę o odpowiedź.