T
tomaszgrodziec
Nowy użytkownik
- Dołączył
- 08.2009
- Odpowiedzi
- 16
Witam,
Mam 48 lat , od 17 lat z przerwami pracuje w Niemczech (na czarno)
Nie mam odprowadzonej zadnej składki na emeryture polsce
jesli bede miał 65 lat bedzie mi sie nalezalo jakies swiadcznie
Mam 48 lat , od 17 lat z przerwami pracuje w Niemczech (na czarno)
Nie mam odprowadzonej zadnej składki na emeryture polsce
jesli bede miał 65 lat bedzie mi sie nalezalo jakies swiadcznie