K
klimczak
Nowy użytkownik
- Dołączył
- 06.2013
- Odpowiedzi
- 22
Witam,
Firma FOR-NET stara się ścigać mnie za nie zapłacenie abonamentu za 1 miesiąc w UPC za 2011... dopiero teraz. Trwa to od półroku. Przez pół roku nie mogę się od nich doprosić o oficjalne pismo od nich. Dopiero parę dni temu dostałem pismo ale tylko i wyłącznie na maila.. i w tym mailu gorźba skierowania do sądu/komornika jeżeli nie zapłacę do jutra. Nie deklarowałem spłaty a poprosił o dokładne dane co zawiera ta kwota oraz przesłanie pisma na wskazany adres do korespodnecji ponownie.
Nękają telefonami.
Jakie pismo napisać aby odeprzeć spłatę przedawnionego długu? Przedawnienie następuje po 3 latach?
Jakie pismo napisać do tej firmy odnośnie podniesienie przedawnienia długu?
Firma FOR-NET stara się ścigać mnie za nie zapłacenie abonamentu za 1 miesiąc w UPC za 2011... dopiero teraz. Trwa to od półroku. Przez pół roku nie mogę się od nich doprosić o oficjalne pismo od nich. Dopiero parę dni temu dostałem pismo ale tylko i wyłącznie na maila.. i w tym mailu gorźba skierowania do sądu/komornika jeżeli nie zapłacę do jutra. Nie deklarowałem spłaty a poprosił o dokładne dane co zawiera ta kwota oraz przesłanie pisma na wskazany adres do korespodnecji ponownie.
Nękają telefonami.
Jakie pismo napisać aby odeprzeć spłatę przedawnionego długu? Przedawnienie następuje po 3 latach?
Jakie pismo napisać do tej firmy odnośnie podniesienie przedawnienia długu?