Przetwarzanie Danych Osobowych EOS1

  • Autor wątku Autor wątku marcinek88
  • Data rozpoczęcia Data rozpoczęcia
M

marcinek88

Użytkownik
Dołączył
02.2013
Odpowiedzi
34
Witam

Moje zapytanie kieruje do bardziej specjalistów w tym zakresie

Eos1 Niestandaryzowany Fundusz Inwestycyjny Kupił rzekomy dług od Firmy Orange S.A.

Sprawa w sądzie
Dokładnie chodzi o to że nigdy nie podpisaliśmy umowy na świadczenie takowej usługi nie ma tam naszego podpisu
Próbowali uzyskać nakaz zapłaty wysyłając pozew do sądu na adres w pod którym już nie mieszkam od 20 lat wyłapaliśmy to poprzez portal sądów powszechnych i złożyliśmy sprzeciw do sprawy Zażądaliśmy przede wszystkim przedstawienia oryginału z naszymi podpisami i wiemy że takowej umowy nie ma gdyż nigdy nie podpisaliśmy żadnej umowy z orange miedzy innymi zażądałem opinii grafologa

Sąd Uznał nasze żądanie i nakazał Pseudo Wierzycielowi na dostarczenie umowy usługi. Pseudo Wierzyciel już dwukrotnie prosił Sąd o przesunięcie terminu ze względu że umowy nie może znaleźć

Ale do sedna sprawy Pseudo Wierzyciel wpisał sobie dług do KRD Big info monitor wskazując nieprawdę iż kwestionujemy przedawnienie długu a nie jej zawarcie co jest nieprawdą i kłamstwem dla mnie wręcz szantażem

Dzisiaj po wymianie informacji wpis został usunięty z Big Info monitor pracuje nad takim samym wnioskiem do krd

Ale skoro wierzyciel wiedząc że nie ma prawidłowo podpisanej umowy nie miał również zgody na przetwarzanie danych osobowych tym samym operując naszymi danymi złamał prawo czy nie Publikowanie takich informacji wymaga zgody na przetwarzanie danych osobowych przez firmę z którą zawiera się umowę jak również jednostki następne które ewentualnie skupują wierzytelności Skoro w tym wypadku Pseudo Wierzyciel wiedział że kwestionujemy umowę wiedział również iż nie posiada prawa do przetwarzania danych osobowych zatem nie miał moim zdaniem prawa do zamieszczania takich informacji w żadnym Serwisie po otrzymaniu informacji o tym i negujemy podpisanie umowy. Nie wiem, czy można tutaj mówić o zgodzie rzekomej, ale jak dla mnie jest to załamanie ustawy o RODO. Gdzieś się mylę ktoś mnie niech poprawi albo wyprowadzi z błędu. Skarga do UODO już poszła sprawa w sądzie 12 czerwca

Dziękuje
 
Dodam że Wielokrotnie z nimi kontaktowałem jest to bez sensu rozmowa jak ze scianą dążą tylko do uznania długu. Na pisma i e-maile w ogóle nie odpowiadają
 
Powrót
Góra