D
Damian313
Nowy użytkownik
- Dołączył
- 03.2011
- Odpowiedzi
- 26
Witam,
Moja babcia spożądziłą testament z wydziedziczeniem.
W testamęcie jest zapis, że całość przepisuje na mnie.
Wydziedzicza swoją córkę (stan cywilny panna) która jest moją matką.
Pozostał jeszcze syn babci i jego córka.
Czy związku zowyszą sytuacją skłądając do sądu WNIOSEK O STWIERDZEIE NABYCIA MAJĄTKU,
muszę podawać uczestników takich jak wujek (babci syn) i wujka córkę (babci wunczkę)?
Bardzo proszę o pilną pomoc.
Dziękuję.
Moja babcia spożądziłą testament z wydziedziczeniem.
W testamęcie jest zapis, że całość przepisuje na mnie.
Wydziedzicza swoją córkę (stan cywilny panna) która jest moją matką.
Pozostał jeszcze syn babci i jego córka.
Czy związku zowyszą sytuacją skłądając do sądu WNIOSEK O STWIERDZEIE NABYCIA MAJĄTKU,
muszę podawać uczestników takich jak wujek (babci syn) i wujka córkę (babci wunczkę)?
Bardzo proszę o pilną pomoc.
Dziękuję.