B
brawo102
Użytkownik
- Dołączył
- 06.2015
- Odpowiedzi
- 178
Witam.
Pracuje na zlecenie w jednym ze szpitali jako kierowca karetki i to jest jedyne moje źródło utrzymania. Po rozporządzeniu ministra zdrowia że wszyscy muszą być zaszczepieni do 1 marca 2022r mam tak obowiązek. Chciałem się zaszczepić ale kazano mi podpisać oświadczenie że dobrowolnie podaję się szczepieniu i nikt za to nie ponosi konsekwencji co jest kłamstwem gdyż zostałem przymuszony przez rozporządzenie. Nie podpisałem tego oświadczenia i zostałem wyrzucony z gabinetu.
Moje pytanie brzmi.
Czy mogę napisać na oświadczeniu że zostałem przymuszony do zaszczepienia lub zmianę tego oświadczenia.
Pracuje na zlecenie w jednym ze szpitali jako kierowca karetki i to jest jedyne moje źródło utrzymania. Po rozporządzeniu ministra zdrowia że wszyscy muszą być zaszczepieni do 1 marca 2022r mam tak obowiązek. Chciałem się zaszczepić ale kazano mi podpisać oświadczenie że dobrowolnie podaję się szczepieniu i nikt za to nie ponosi konsekwencji co jest kłamstwem gdyż zostałem przymuszony przez rozporządzenie. Nie podpisałem tego oświadczenia i zostałem wyrzucony z gabinetu.
Moje pytanie brzmi.
Czy mogę napisać na oświadczeniu że zostałem przymuszony do zaszczepienia lub zmianę tego oświadczenia.