Redukcja etatu a odprawa

  • Autor wątku Autor wątku kajoQLIMAX
  • Data rozpoczęcia Data rozpoczęcia
K

kajoQLIMAX

Użytkownik
Dołączył
06.2012
Odpowiedzi
100
Witam,


Czy odprawa z powodu zwolnienia spowodowana redukcja etatów przysługuje w momencie gdy otrzyma się wypowiedzenie i jest zatrudnionych 20 osób na umowę o pracę ( również na nie pełny etat ? Np: 3/4 ) czy ilość pracowników jest liczona na koniec trwania umowy / z dniem jej ustania ?
 
20 osób na moment wręczenia wypowiedzenia
 
cologniola napisał:
20 osób na moment wręczenia wypowiedzenia
A czy jeżeli ktoś złożył wypowiedzenie przed otrzymaniem przez moją osobę wypowiedzenia ale jeszcze pracuje ,jest ta osoba liczona jako zatrudniona ?
Ja dostałem 19.05 ale 15.05 jeden z pracowników złożył sam wypowiedzenie chyba za porozumieniem stron bo będzie pracował do 12.06 .
 
Dopóki umowa się nie rozwiąże to osoba w okresie wypowiedzenia jest przecież nadal zatrudniona
 
Jeszcze jedna sprawa,przepraszam że post pod postem . Pracownik na umowę o pracę ale na 1/4 etatu ,jest wliczony w te 20 osób ?
 
Jest wliczany jak każdy inny - wymiar etatu nie ma znaczenia
 
Powrót
Góra