Z
zarek7
Użytkownik
- Dołączył
- 07.2015
- Odpowiedzi
- 54
Posiadam 1/2 współwłasności w nieruchomości niewydzieloną za druga połowę ma 92 letnia babcia.
Starych drzew się nie przesadza wiec za bardzo nie wiem co robić .
Babcia ma poniekąd swoja cześć domu, druga zaś jest zrujnowana.
Babcia ma syna który to często zamieszkuje garaż wolnostojący który sam przerobił dość konkretnie na "pseudo" mieszkanie oczywiście bez żadnych zgód.
Z rozmów z nadzorem budowlanym mogę tylko sam siebie i babcie wkopać ws. przebudowy.
Do garażu z nieruchomości jest poprowadzony prąd oraz woda za który płacę ja i tu moje pytania :
Czy mogę odciąć media z owego garażu ? lub co mi grozi jak takowo postąpię
Czy mogę siłowo wejść do garażu, lub co mi grozi jak takowo postąpi?
jak wygląda sprawa rzeczy tam przechowywanych ?
Jak dalej szybko i skutecznie podzielić taką nieruchomość.
Starych drzew się nie przesadza wiec za bardzo nie wiem co robić .
Babcia ma poniekąd swoja cześć domu, druga zaś jest zrujnowana.
Babcia ma syna który to często zamieszkuje garaż wolnostojący który sam przerobił dość konkretnie na "pseudo" mieszkanie oczywiście bez żadnych zgód.
Z rozmów z nadzorem budowlanym mogę tylko sam siebie i babcie wkopać ws. przebudowy.
Do garażu z nieruchomości jest poprowadzony prąd oraz woda za który płacę ja i tu moje pytania :
Czy mogę odciąć media z owego garażu ? lub co mi grozi jak takowo postąpię
Czy mogę siłowo wejść do garażu, lub co mi grozi jak takowo postąpi?
jak wygląda sprawa rzeczy tam przechowywanych ?
Jak dalej szybko i skutecznie podzielić taką nieruchomość.