S
spplayer
Nowy użytkownik
- Dołączył
- 01.2011
- Odpowiedzi
- 15
Witam,proszę o poradę w pewnej kwestii.W ostatnim czasie otrzymałem dwa wyroki nakazowe,jeden to grzywna w wysokości 150 zł,a druga to grzywna w wysokości 200 zł+50 zł kosztów sądów oraz nakaz zapłaty na rzecz pokrzywdzonego 220 zł.Proszę mi powiedzieć czy mogę prosić sąd o rozłożenie mi tych grzywien tj.350 zł na raty?(jeśli tak to jak to zrobić)i czy koszty sądowe można dodać do tych grzywien,i co w momencie gdy nie zapłacę kwoty 220zł na rzecz pokrzywdzonego,z góry dziękuje